Need For Speed :: San Andreas
Skarga na moderacje. - Printable Version

+- Need For Speed :: San Andreas (https://www.nfssa.com)
+-- Forum: Polska Sekcja - Polish Section (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Forum: Pozostałe (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Skarga na moderacje. (/showthread.php?tid=1931)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Skarga na moderacje. - Crysios - 11-12-2016

Witam dostałem dziś niesłusznego muta z chłpakami z temu niby za trolling od tak zwanego Chucka Norrisa (KomuH'a).
Dodam że jest to nie słuszny mute, nie wiem gdzie czytałeś definicje określenia trolling, ale widocznie coś pomyliłeś. 
Nikt z nas nie trollował, zmieniliśmy nicki i śmieszkowaliśmy na czacie ekipy. Nikomu nie przeszkadzając.

Stróże prawa się znaleźli szkoda tylko, że jakoś bezkarny spam bindami, obrażanie przez pewne osoby i inne tego typu rzeczy rozchodzą się po kościach. 
Gdzie oni szkodzą/ przeszkadzają innym graczom. 
Także też określanie kto jaki nick może użyć jest godzeniem w godność człowieka jak i w prawo do wolności. 

Także Regulamin nie zabrania mi przybierania jakiegokolwiek nicku, jeśli nie jest on obraźliwy. Prosze o pouczenie CChucka Norrisa, by na przyszłość nie brał z nieba swoich powodów do mutowania. 
W swojej ekipie Znajdziesz ich aż nad to Smile


RE: Skarga na moderacje. - figarro - 11-12-2016

Dokładnie, dostaliśmy mute za zmianę nicku na damskie. Powód: rzekomy trolling. Nie wiem co tu było trollującego i co trollowało. Co takiego jest w nicku "Grazynka"? Żadnej prośby nie było o zmianę nicku.

Druga sprawa to żadna reakcja na spam, bindy Mickeya. Wykorzystywał swoje uprawnienia do zaspamowania czatu na minutę. Oczywiście żadnej reakcji moderacji nie było.

Czuję się graczem drugiego sortu, mam nadzieję, że dostanę natychmiastowego unmute. A Mickey zostanie zdegradowany.


RE: Skarga na moderacje. - Akamataa - 11-12-2016

Również uważam że ten mute był nieuzasadniony.


RE: Skarga na moderacje. - LisiastyLis - 11-12-2016

(11-12-2016, 21:04)Crysios Wrote: Prosze o pouczenie CChucka Norrisa, by na przyszłość nie brał z nieba swoich powodów do mutowania. 
W swojej ekipie Znajdziesz ich aż nad to Smile

[Image: CmyazYNUsAA0qtK.jpg]


RE: Skarga na moderacje. - karolv - 11-12-2016

Również dostałem muta, mając nick Paulinka Smile Po prostu, pierwszy jaki mi przyszedł do głowy gdy sobie śmieszkowaliśmy z ekipą na crewchannel. Troll? Rozumiem, że używanie damskich nicków jest ściśle zabronione? Nawet jeśli rzekome "nawiązanie" do jednej z grających na serwerze osób jest czysto przypadkowe?


RE: Skarga na moderacje. - Crysios - 11-12-2016

Karol, niedawno było mówienie że jeśli litera jest inna to spoko. Teraz nagle taki problem? Smile Nikt nikomu nie szkodził, nikt nikogo nie obrażał. W przeciwieństwie do co poniektórych.
Nie było by tematu gdybyśmy faktycznie to robili.


RE: Skarga na moderacje. - KomuH - 11-12-2016

Crew channel? Dlatego znaleźliście się na językowym? A kiedy prosiłem o zmianę nicku, to nie można było po prostu go zmienić albo zwyczajnie wrócić na swój czat?
Członkowie URT też zostali odpowiednio ukarani, więc nie piszcie tu o niesprawiedliwości. To jest to, nic się nie robi - źle, ktoś próbuje ogarnąć czat - też źle. Świetnie.


RE: Skarga na moderacje. - Mickey - 11-12-2016

Za spam bindami sam siedzę teraz cicho na 2h :v


RE: Skarga na moderacje. - figarro - 11-12-2016

Komuh, na czym polegał ten trolling? Wciąż nie odpowiedziałeś. Na language chat odzywaliśmy się normalnie. Ty się do nas przyczepiłeś gdy zobaczyłeś Paulinke. Czy to przypadkiem nie ma związku z Paulą z URT?

Mickey, dostałeś bana od Bartka, za 5min unbana od Komuha(?). Razem z nami dostałeś muta na 2h i sam sobie go zdjąłeś... Szkoda, że screena nie zrobiłem, ale świadków jest dużo.

Czyli są równi i URT?


RE: Skarga na moderacje. - Crysios - 11-12-2016

A kim ty jesteś by na twoje zawołanie zmieniać nick? Zabronione jest przez regulamin używanie damskiego nicku? Nie? Przykre.