Need For Speed :: San Andreas
Skarga na moderacje. - Printable Version

+- Need For Speed :: San Andreas (https://www.nfssa.com)
+-- Forum: Polska Sekcja - Polish Section (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Forum: Pozostałe (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Skarga na moderacje. (/showthread.php?tid=1931)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Skarga na moderacje. - _Fatal1ty_ - 11-12-2016

Szkoda że jak wasi członkowie po nocach odwalają maniane to sobie nic z tym nie robicie, dostaną muta i za chwile unmute...


RE: Skarga na moderacje. - figarro - 11-12-2016

W takim razie, jeśli złamaliśmy punkt regulaminu, prosimy o przytoczenie tego punktu.


RE: Skarga na moderacje. - Mickey - 11-12-2016

Nie żeby coś, ale nikt mi unmute nie dał. Mute mam cały czas i jakoś żyję dalej. KomuH i ja prosiliśmy o to ,żebyście pozmieniali nicki ,ale mieliście najzwyczajniej wyjebane. Dostaliście mute - trudno ,żyje się dalej :v


RE: Skarga na moderacje. - Venom - 11-12-2016






RE: Skarga na moderacje. - karolv - 11-12-2016

(11-12-2016, 21:19)KomuH Wrote: Crew channel? Dlatego znaleźliście się na językowym? A kiedy prosiłem o zmianę nicku, to nie można było po prostu go zmienić albo zwyczajnie wrócić na swój czat?
Członkowie URT też zostali odpowiednio ukarani, więc nie piszcie tu o niesprawiedliwości. To jest to, nic się nie robi - źle, ktoś próbuje ogarnąć czat - też źle. Świetnie.

Dlaczego na językowym? Pewnie przez przypadek, pomyłke, nie wiem, ale faktycznie dopiero gdy mi się napisało na U to nagle zamieszanie.


RE: Skarga na moderacje. - _Fatal1ty_ - 11-12-2016

Jest zabronione używanie damskich nicków? Nie chodzi mi w tym momencie o ciebie a o to co sie czasami po nocach odwala


RE: Skarga na moderacje. - Owen - 11-12-2016

(11-12-2016, 21:19)Mickey Wrote: :v
Zajechało cwaniactwem :/


(11-12-2016, 21:04)Crysios Wrote: szkoda tylko, że jakoś bezkarny spam bindami, obrażanie przez pewne osoby i inne tego typu rzeczy rozchodzą się po kościach. 
Typowe gadanie... Nie zawsze jest ktoś z administracji, ale jak już jest... To nie zawsze patrzy na chat.


RE: Skarga na moderacje. - figarro - 11-12-2016

Wciąż czekam o punkt z regulaminu, w którym zakazane byłoby używanie tego nicku... Doczekam się dzisiaj?


RE: Skarga na moderacje. - Crysios - 11-12-2016

(11-12-2016, 21:27)Mickey Wrote: Nie żeby coś, ale nikt mi unmute nie dał. Mute mam cały czas i jakoś żyję dalej. KomuH i ja prosiliśmy o to ,żebyście pozmieniali nicki ,ale mieliście najzwyczajniej wyjebane. Dostaliście mute - trudno ,żyje się dalej :v

Prosiliście? Czy kazaliście na podstawie powodu który wam Święty Piotr zesłał z nieba? Nicku nie zmienię bo taki mi się podoba, nikogo nie obraża więc jest zgodny z regulaminem.
Przypomnieć wam co robią Aruun, Paula i inni od was i macie wyjebane na to? A teraz raptem co? Dusza stróża prawa się odezwała? Czy może macie jakiś dzienny limit do wyrobienia i mutujecie za nic??

Edit: "Wciąż czekam o punkt z regulaminu, w którym zakazane byłoby używanie tego nicku... Doczekam się dzisiaj?" Także czekam na ten pkt którego złamaliśmy.


RE: Skarga na moderacje. - Mickey - 11-12-2016

(11-12-2016, 21:30)Owen Wrote:
(11-12-2016, 21:19)Mickey Wrote: :v
Zajechało cwaniactwem :/

Przepraszam :v