facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Osoby do gry

Napisany przez Goro, 02-10-2022, 22:16
Osoby do gry

Offline Goro

#1
Siemanko,

Zamieszczam temat tutaj, bo żadne inne podforum mi nie pasuje - wracam do serwera (podejście nr II, poprzednio grałem jakoś 2017? Pamiętam tyle, że miałem odblokowaną całą klasę A na pewno) i poszukuję jakichś kilku znajomych do wspólnej bajerki raz na jakiś czas. Kojarzę, że wtedy funkcjonowało coś takiego jak zespoły, ekipy itp. - czy nadal mamy coś takiego? Ewentualnie czy znajdzie się jakichś kilka osób, które będą chciały się zebrać w grupkę/jakaś grupka by mnie przygarnęła?

Dzięki z góry!
[Image: raw]
Reply

Offline PolskiCJ

#2
obecnie gram z znajomymi w 3, ale jak nie bd chcieli to chetnie polacam w dwójke ^^ Tu masz mojego discorda, śmiało wal Fluff3w#9638
                                     Brothers
[Image: 426BAC3A9E632DB30B7D86A58DF956F759E233DC]

Reply

Offline blizardblack

#3
Kojarzę, że wtedy funkcjonowało coś takiego jak zespoły, ekipy itp. - czy nadal mamy coś takiego? Chlopie wiesz co kiedys tu bylo, wojny ekip, eventy, zloty wtedy to sie gralo, pozatym pamietam Ciebie Goro Big Grin
[Image: mq1.jpg?v=5787fe24][Image: facebook_icon.png]
Reply

Offline Goro

#4
(04-10-2022, 11:38)PolskiCJ Wrote: obecnie gram z znajomymi w 3, ale jak nie bd chcieli to chetnie polacam w dwójke ^^ Tu masz mojego discorda, śmiało wal Fluff3w#9638

Dodany, dzięki!

(06-10-2022, 17:03)blizardblack Wrote: Kojarzę, że wtedy funkcjonowało coś takiego jak zespoły, ekipy itp. - czy nadal mamy coś takiego? Chlopie wiesz co kiedys tu bylo, wojny ekip, eventy, zloty wtedy to sie gralo, pozatym pamietam Ciebie Goro Big Grin

Chyba też kojarzę! Tylko powiedz, czy dobrze myślę - z ekipy Goldena, tak? Czy niezależnie? I kiedyś to taaaak, sporo było tego jak było po 200-300 osób online na serwerze. Szkoda, bo uważam, że ten serwer ma większy potencjał teraz niż miał kiedyś
[Image: raw]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)