facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

SKARGA NA HELOMYNAME

Napisany przez meZ, 09-06-2017, 15:17


SKARGA NA HELOMYNAME

Offline Helomyname

#21
Tak wiec, wszystko sie zaczelo od tego, ze dostalem na twojego kolege takiego oto reporta:
http://imgur.com/a/xF9QG
Za którego dostal mute na 48 godzin. Mój "faworyzowany" kolega przyznal sie ze napisal ci jedna lekko obrazliwa odpowiedz, za która dostal muta, po czym dostal unmuta bo kara jednak wydawala sie niesprawiedliwa.

Potem zaczalem od Kaapka dostawac wiadomosci na dyskodzie o tym ze jego kara powinna zostac skrócona (oto cala rozmowa z dyskorda, prosze bardzo: http://i.imgur.com/zoiMw8B.png).

Skoro DYSKORD TO DYSKORD, to dlaczego kolega na dyskordzie moze sie domagac o unmute/skrócenie na MTA? Tylko i wylacznie w takim wypadku DYSKORD TO MTA?

ShowMe mial muta, i potem go nie mial. Tak samo bylo by z toba, gdyby sprawy tak nie ciagnac. Dzieki i to tyle z mojej strony.

Offline LisiastyLis

#22
nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline Spotlight

#23
#freeKaapek #adminhuj #makenfssagreatagain #dynoupdate
[Image: e232bd3a5b964ea4ade06115a0d745c8.png]

Offline xKaapeKx

#24
Helo, powiem Ci jedno, obraził mnie, ja obraziłem Jego i on MUTE nie dostał a powinien, obraził mnie? Nie ważne czy lekko czy nie, ważne że obraził Wink Więc te Twoje argumenty są tak słabe że to sie wszystko kupy nie trzyma. Gdyby mnie nie obraził żadnym słowem które napisał - zrozumiałbym, ale obraził mnie i domagam się MUTE dla niego lub UNMUTE dla mnie Smile

Offline Poker

#25
(09-06-2017, 17:11)Helomyname Wrote: Tak wiec, wszystko sie zaczelo od tego, ze dostalem na twojego kolege takiego oto reporta:
http://imgur.com/a/xF9QG
Za którego dostal mute na 48 godzin. Mój "faworyzowany" kolega przyznal sie ze napisal ci jedna lekko obrazliwa odpowiedz, za która dostal muta, po czym dostal unmuta bo kara jednak wydawala sie niesprawiedliwa.

Potem zaczalem od Kaapka dostawac wiadomosci na dyskodzie o tym ze jego kara powinna zostac skrócona (oto cala rozmowa z dyskorda, prosze bardzo: http://i.imgur.com/zoiMw8B.png).

Skoro DYSKORD TO DYSKORD, to dlaczego kolega na dyskordzie moze sie domagac o unmute/skrócenie na MTA? Tylko i wylacznie w takim wypadku DYSKORD TO MTA?

ShowMe mial muta, i potem go nie mial. Tak samo bylo by z toba, gdyby sprawy tak nie ciagnac. Dzieki i to tyle z mojej strony.


Popełniłeś mały błąd logiczny.


Jeśli kolega ma bana na serwerze mta, to w jaki sposób może domagać się odbanowania na danym serwerze? Oczywistym jest że musi się jakoś skontaktować - tylko jak? Jedną z możliwości jest serwer discord, gdyż tam najłatwiejzłapać kontakt z administracją. (Podobnie z mutem, trudno dyskutować z kimkolwiek gdy nie możesz nic napisać. )

A wykroczenia popełnione w jednym miejscu nie mają prawa wpływać na drugie. To trochę tak jakby zupełnie inne państwo zaczęło cię ścigać za popelnienie przeatępstwa, choć ty nigdy tam nie byłeś.

Absurdalne? Zupełnie jak twoja decyzja o banie.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Arunn

#26
(09-06-2017, 18:03)Poker Wrote: A wykroczenia popełnione w jednym miejscu nie mają prawa wpływać na drugie. To trochę tak jakby zupełnie inne państwo zaczęło cię ścigać za popelnienie przeatępstwa, choć ty nigdy tam nie byłeś.

Popełniłeś mały błąd logiczny. Nie zapominajmy, że na serwerze, discordzie oraz forum rządzi ta sama administracja. To tak jakbyś narozrabiał na Alasce, a miał problem z tym, że USA siedzi Ci na ogonie.
[Image: So9FI4i.png]

Offline xKaapeKx

#27
Niech rządzi ta sama administracja, ale ja obraziłem go na Discordzie, w grze do niego nawet nie napisałem więc nie powinien mnie tam karać Wink

Offline Poker

#28
Arunn a czy sprawdzałeś jaką musi być skala przestępstwa żeby było ścigane między stanami. Nazwanie Trumpa pajacem, raczej by się do tego nie kwalifikowało, co setki internautów i Katie Griffin udowadniają każdego dnia...
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Ksysio

#29
(09-06-2017, 18:35)Poker Wrote: Arunn a czy sprawdzałeś jaką musi być skala przestępstwa żeby było ścigane między stanami. Nazwanie Trumpa pajacem, raczej by się do tego nie kwalifikowało, co setki internautów i Katie Griffin udowadniają każdego dnia...

Obraza majestatu władzy jest działaniem najwyższej szkodliwości. Wrogowie systemu powinni być automatycznie eliminowani. xD
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline KomuH

#30
Rozumiem, że można na każdego rzucać gównem na forum i Discordzie, bo "to nie serwer i cxuja mi mogą"? Serwer Discord to część serwera NFS:SA jako komunikator głosowy, dlatego logiczne, że będzie obowiązywać go ten sam regulamin, co ten na MTA. Za swoje czyny ponosimy konsekwencje i tworząc posty w tak ofensywny sposób, zdecydowanie nie widzę szansy na jakikolwiek pozytywny skutek.

Edit: Tak rzucaliście przykładami, to i ja spróbuję. Poobrażajcie sobie waszego szefa/kierownika poza godzinami pracy SMS-ami lub telefonicznie. Ciekaw jestem, jak szybko założycie konto na pracuj.pl.
[Image: 230cwBj.png]








Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)