The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Nagły problem z MTA

Napisany przez bilije, 17-08-2019, 22:29
Nagły problem z MTA

Offline bilije

#1
Witam, może problem nie do końca związany z serverem, chociaż tylko na tym gram.

Dwa tygodnie temu postanowiłem powrócić na server, więc pobrałem GTA i MTA. Wszystko śmigało jak powinno lecz ostatnio w środę (14.08) włączyłem, jak co dnia, MTA i okazało się, że w menu mam około 20 fps, a gdy wejdę na server nie więcej niż 2. Gdy zrestartowałem kompa włączyła się aktualizacja windowsa (10)
i po włączeniu gry, z powrotem działała jak należy, jednak nie miałem dźwięków z servera (muzyki, dźwięki samochodów), miałem jedynie te co pochodzą z samego GTA. Po wyłączeniu gry problem z fps'ami znowu się pojawił. Jedynie co pomogło to kolejna aktualizacja windowsa ale również działało to dopóki nie wyłączyłem gry.

Reinstal MTA i GTA nie pomógł, mam zainstalowane najnowsze sterowniki. Czy macie jakieś pomysły jak to naprawić? Nie chcę się bawić w jakieś programy boostującę ani w format bo laptopa mam dopiero od 4 miesięcy. Jeszcze raz dodam, że przez pierwsze 2 tygodnie w grze miałem stałe 60 fps, nawet przy pełnym doherty, a inne gry działają normalnie.


Z góry dziękuję za wasze pomysły.
Reply


Messages In This Thread
Nagły problem z MTA - by bilije - 17-08-2019, 22:29
RE: Nagły problem z MTA - by Snake[PL] - 18-08-2019, 11:56
RE: Nagły problem z MTA - by bilije - 18-08-2019, 17:55

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)