facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
The Most Wanted: Powrót do Rockport
>> NFS:SA Booster <<
New developers wanted!
We are recruiting scripter and 3D modeler!

More info here: https://www.nfssa.com/thread-10798.html

Nie mogę aktywować konta premium

Napisany przez dariuszbiceps, 21-08-2018, 15:15
Nie mogę aktywować konta premium

Offline dariuszbiceps

Witam zakupiłem kod premium przez SMS nie ma nigdzie napisane gdzie mam wpisać ten kod jest napisane tylko '/premiumcode kod ' wpisałem kod w konsoli zadziałało dopiero po wpsianiu "premiumcode kod" bez żadnych "/" i wyświetla się napis że kod jest nieprawidłowy albo użyty i co ja mam dalej zrobić?
Reply

Offline L1_TRACZ

Prawdopodobnie wysłałeś swój kod na czat i ktoś go wykorzystał.
Reply

Offline dariuszbiceps

(21-08-2018, 17:46)L1_TRACZ Wrote: Prawdopodobnie wysłałeś swój kod na czat i ktoś go wykorzystał.

Czyli straciłem 11zł bo nikt nie opisał dokładnie gdzie wpisać kod?
Reply

Offline ZAX25

Czasami też warto zajrzeć do pomocy... A na czacie też może się trafić że ktoś może cie zrobić na szaro... Niestety raczej tego nie odzyskasz... ale chociaż lekcja będzie na przyszłość...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Krazio

[Image: xWiZYX1.png]
Myślę, że wszystko było opisane.
[Image: 2YvXBv0.png]
Reply

Offline dariuszbiceps

(21-08-2018, 21:37)Krazio Wrote: [Image: xWiZYX1.png]
Myślę, że wszystko było opisane.

Nie było dokładnie napisane gdzie to wpisać po wpisaniu tego w konsoli nic się nie działo po wpisaniu na czacie pod "T" tak samo po prostu zniknęło bez żadnych komunikatów czyli trzeba się domyślać gdzie trzeba to wpisać i jak bo zadziałało dopiero w konsoli gdy wpisywałem bez "/"

(21-08-2018, 20:56)ZAX25 Wrote: Czasami też warto zajrzeć do pomocy... A na czacie też może się trafić że ktoś może cie zrobić na szaro... Niestety raczej tego nie odzyskasz... ale chociaż lekcja będzie na przyszłość...
W pomocy nie ma nic napisane o aktywacji tego kodu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)