facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Nie mogę aktywować konta premium

Napisany przez dariuszbiceps, 21-08-2018, 15:15
Nie mogę aktywować konta premium

Offline dariuszbiceps

#1
Witam zakupiłem kod premium przez SMS nie ma nigdzie napisane gdzie mam wpisać ten kod jest napisane tylko '/premiumcode kod ' wpisałem kod w konsoli zadziałało dopiero po wpsianiu "premiumcode kod" bez żadnych "/" i wyświetla się napis że kod jest nieprawidłowy albo użyty i co ja mam dalej zrobić?
Reply

Offline L1_TRACZ

#2
Prawdopodobnie wysłałeś swój kod na czat i ktoś go wykorzystał.
Reply

Offline dariuszbiceps

#3
(21-08-2018, 17:46)L1_TRACZ Wrote: Prawdopodobnie wysłałeś swój kod na czat i ktoś go wykorzystał.

Czyli straciłem 11zł bo nikt nie opisał dokładnie gdzie wpisać kod?
Reply

Offline ZAX25

#4
Czasami też warto zajrzeć do pomocy... A na czacie też może się trafić że ktoś może cie zrobić na szaro... Niestety raczej tego nie odzyskasz... ale chociaż lekcja będzie na przyszłość...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Krazio

#5
[Image: xWiZYX1.png]
Myślę, że wszystko było opisane.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]
Reply

Offline dariuszbiceps

#6
(21-08-2018, 21:37)Krazio Wrote: [Image: xWiZYX1.png]
Myślę, że wszystko było opisane.

Nie było dokładnie napisane gdzie to wpisać po wpisaniu tego w konsoli nic się nie działo po wpisaniu na czacie pod "T" tak samo po prostu zniknęło bez żadnych komunikatów czyli trzeba się domyślać gdzie trzeba to wpisać i jak bo zadziałało dopiero w konsoli gdy wpisywałem bez "/"

(21-08-2018, 20:56)ZAX25 Wrote: Czasami też warto zajrzeć do pomocy... A na czacie też może się trafić że ktoś może cie zrobić na szaro... Niestety raczej tego nie odzyskasz... ale chociaż lekcja będzie na przyszłość...
W pomocy nie ma nic napisane o aktywacji tego kodu
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)