facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Kilka pytań i pomysłów

Napisany przez Oskiinus, 02-01-2016, 11:33


Kilka pytań i pomysłów

Offline Oskiinus

#1
No witam. Po przegraniu bodajże dwóch godzin na serwerze nie mam zastrzeżeń, wyścigi i wszystko działa świetnie, i oprócz problemu z naklejkami które latają (Poker o tym wspominał, co nie?) to mam kilka pytań:

- Czy zamierzacie wykorzystać pojazdy bardziej klasyczne, lowridery? (np. Greenwood, Tahoma, Esperanto i inne cuda na kiju, Windsor...) Jak tak, to proszę, może inne zestawy tuningowe żeby tego aż dobitnie nie wieśniaczyć? Big Grin
- Czy możliwość dodania większej ilości zdowngrade'owanych lub ulepszonych (do standardów SA) samochodów z innych GTA wchodzi w grę? Bo mam listę propozycji wraz z powodami dlaczego powinny być, ale nie wiem czy w ogóle o tym pisać.
- Co z terenówkami? (Mesa, Landstalker, Bandito i inne) Będzie można je kupić i nimi śmigać? Big Grin
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline bartekPL

#2
Z autami sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje. Dodanie takiego auta zajmuje masę czasu ze względu na to że każdemu trzeba indywidualnie dopasować tuning i ustawić wszystko.

Jeszcze nie są skończone podstawy, mowa tutaj o klasie B i A a wy już mówicie o przyszłości typu SUVy Tongue
Co do aut z innych części GTA to jak najbardziej tak jest. Na serwerze są unikalne auta (które pochodzą z innych części GTA). Są one zablokowane, jeszcze nie ustaliliśmy sposobu w jaki będzie można je odblokować.

Ogólnie najpierw podstawy t.j. skończyć klasę B i A (gdzie oczywiście brakujące będą uzupełniane już po starcie w ramach update'ów).
Później reszta, najprawdopodobniej skupimy się na autach muscle typu buffalo czy phoenix. Tak jak wspomniałem stworzenie auta zajmuje masę czasu a są pewne priorytety jeśli chodzi o nie.

Offline Oskiinus

#3
No spoko, rozumiem że pokomplikowane. Ja się jedynie pytam czy to jest możliwe Big Grin
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Polski_Jestem

#4
Chciałbym poruszyć temat z odblokowywaniem unikalnych samochodów (z innych części GTA) a więc można by je porozrzucać po mapie w ukrytych miejscach tak jak to było w NFSMW '12 taka moja propozycja Smile

Offline Spotlight

#5
Troche głupi pomysł. Ktoś na forum rzuci mape lokacji i chwila moment każdy będzie je mieć. Ewentualnie zrobic randomowy spawn raz na ileś godzin/dni.

Offline bartekPL

#6
Jeszcze nie wiemy dokładnie jak będzie wyglądać zdobywanie unikalnych aut ale oto propozycja Venoma:
Quote:Ja już mam pomysł jak je odblokować. Każda część mapy SA to jedno auto, które będzie rozdzielone na 10 fragmentów które trzeba znaleźć aby je odblokować. Dla każdego gracza będą inne lokacje tych fragmentów. Będą one losowane z np. 50+ predefiniowanych lokacji które będzie trzeba odnaleźć. Dodatkowym wymaganiem aby móc zbierać fragmenty pod dane auto to mieć odblokowane chociaż 1 auto z danej klasy (każda klasa ma swój unikalny samochód). Będziemy dostawać pomocnicze informacje że fragmenty są rozrzucone dookoła strefy X.

I strefy z fragmentami to mogą być np. Bone Country, Tierra Robada itp.

Offline Bananovy

#7
Coś jak diamenty z NFS World ^^ Z tym, że i tak po pewnym czasie społeczność odnajdzie wszystkie możliwe dostępne współrzędne :p Chociaż pomysł sam w sobie głupi nie jest i wzbogaca jazdę swobodną.
[Image: Dhqbtv0.png]

Offline Oskiinus

#8
Pomysł Venoma brzmi ciekawie, ale będzie coś na rodzaj wykrywacza diamentów? Wiesz Bartku, żeby było przynajmniej wiadomo gdzie tego szukać Tongue
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline NiedzwiedZ

#9
Chcesz mieć unikalne auto to musisz się wysilić

Offline GroTToRk

#10
Pomysł dobry ale żeby te unikalne auta nie były zbyt szybkie bo i tak ktoś wkońcu odkryje spawny tych fragmentów




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)