facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pieniążki

Napisany przez itylexd, 04-09-2016, 12:01
Pieniążki

Offline itylexd

#1
odblokowałem spoiler za boodypoints  i go kupiłem 2 razy i go nie mam oddaj mi moje
pieniążki albo oddaj mój spoiler

Offline Ksysio

#2
[Image: oGEu78B.gif]
[Image: lwTRIUt.jpg?1]

Offline Poker

#3
Wszystko co jest nie tak z tym postem:

1. Mów jak dorosły. Pieniążki są dla dzieci, prawdziwi mężczyźni dilują ciężkim szmalem. Forsą. Hajsem. Wiesz o co biega, ZIOM.
2. Jakim cudem kupiłeś spoiler dwa razy i go nie dostałeś?
3. Od kogo go kupiłeś, skoro żądasz zwrotu pieniędzy od konkretnej osoby?
4. Jak głupim trzeba być, żeby kupić coś dwa razy, i wyjść ze sklepu bez danego przedmiotu?
5. Jak ten ktoś miałby ci oddać "pieniążki"?
6. Jak ten ktoś miałby ci oddać spoiler?
7. Czy może być spoiler filmowy? Jeśli tak, to Durotan umiera.
8. Czy kupowałeś spoiler u jakiegoś nielegalnego Dilera? Czarny Market? Giełda we Włocławku? Wiesz że takie transakcje nie kończą się dobrze?
9. Korzystałeś kiedyś ze slownika? Fajny wynalazek, polecam, można się wiele nauczyć.

Macie jeszcze jakieś pomysły?
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Ksysio

#4
(04-09-2016, 12:25)Poker Wrote: Wszystko co jest nie tak z tym postem:

1. Mów jak dorosły. Pieniążki są dla dzieci, prawdziwi mężczyźni dilują ciężkim szmalem. Forsą. Hajsem. Wiesz o co biega, ZIOM.
2. Jakim cudem kupiłeś spoiler dwa razy i go nie dostałeś?
3. Od kogo go kupiłeś, skoro żądasz zwrotu pieniędzy od konkretnej osoby?
4. Jak głupim trzeba być, żeby kupić coś dwa razy, i wyjść ze sklepu bez danego przedmiotu?
5. Jak ten ktoś miałby ci oddać "pieniążki"?
6. Jak ten ktoś miałby ci oddać spoiler?
7. Czy kupowałeś spoiler u jakiegoś nielegalnego Dilera? Czarny Market? Giełda we Włocławku? Wiesz że takie transakcje nie kończą się dobrze?
8. Korzystałeś kiedyś ze slownika? Fajny wynalazek, polecam, można się wiele nauczyć.

Macie jeszcze jakieś pomysły?

Tak jak przypuszczałem. Doszło tutaj do nielegalnej wymiany. Spoiler najprawdopodobniej pierwotnie znajdował się na kradzionym samochodzie. W takim wypadku, nie odzyskasz go. Ba, nawet radziłbym znaleźć sobie dobrego adwokata, bo prokurator zrobi wszystko żeby udowodnić twoje powiązanie z grupką przestępczą. Myślę że trzeba powołać komisję śledcza. Tyle z mojej strony. Dziękuje za uwagę.

Czy spoiler został kupiony przez ciebie na tej aukcji? (Pierwsza od góry)


[Image: Jixbyij.jpg]
[Image: lwTRIUt.jpg?1]


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)