facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Aktualizacja z nowymi trasami?

Napisany przez Keav Dev, 26-09-2016, 16:28
Aktualizacja z nowymi trasami?

Offline Keav Dev

#1
Co myślicie na temat, żeby bartek w końcu zrobił jedną dobrą aktualizacje z nowymi trasami? Jest tego pełno w dziale maps showrooms, więc dlaczego ekipa NFS:SA woli dodawać jeden pieprzony samochodzik niż coś, co w końcu zabije tą monotonnie? Zdecydowanie za długo czekamy na jakiekolwiek pierdoły.
Reply

Offline bartekPL

#2
Programowanie nowych tras to nie jest taka prosta i szybka sprawa. Z każda kolejną się schodzi sporo czasu którego mamy bardzo mało a mamy też na głowie wiele innych ważniejszych spraw.
Reply

Offline Keav Dev

#3
nie możesz wyznaczyć jakiejś osoby która się tym zajmie? Mało was tam jest?
Reply

Offline Helomyname

#4
Keav, ogarnij sie. Nie jestes niczyim szefem wiec sie tak nie zachowuj.
Reply

Offline Mickey

#5
No ale Keav też ma rację. Nie ma kogoś ,kto mógłby jakkolwiek pomóc Bartkowi w programowaniu tych map ?
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline Wolf

#6
no właśnie.
Reply

Offline Keav Dev

#7
(26-09-2016, 17:46)Helomyname Wrote: Keav, ogarnij sie. Nie jestes niczyim szefem wiec sie tak nie zachowuj.

Nieraz mam wrażenie że wy traktujecie każdego jak w przedszkolu. Sam zobacz ile osób jest które pilnują tylko czatu. Nikt nie pomyśli żeby jakoś inaczej pomóc tylko trzepać fejm bo są na górze "tablisty". I czy to źle że chce cokolwiek zaproponować..? To serwer wyścigowy więc podstawą powinno być multum tras. Nie jestem szefem ty też nie więc nie narzucaj mi co mam pisać a czego nie. Nie łamie waszego regulaminu chyba że znów znajdziecie dziury jak na początku.

[@edit] nie zapomnij zamknąć tematu i dopisać że rozmowa jest nie na temat.
Reply

Offline Mickey

#8
Keav-Dev napisał:
"To serwer wyścigowy więc podstawą powinno być multum tras."
Powinno być naprawdę sporo tras jak na NFS'y przystało. Chociażby dlatego, że ci starsi gracze mają je wyuczone jak tabliczkę mnożenia. wg. mnie to powinno być mnóstwo tras w mieście (np.: 20 Sprint'ów / 15 Circuit'ów / 5 Drag'ów ) i przedewszystkim więcej tras do Drift'ów i Street-X'ów bo są zbyt monotonne.
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline bartekPL

#9
Obecnie dyskutujemy nad rozwiązaniem tego problemu w ekipie.
Reply

Offline Endriex

#10
Ten który nigdy nie robił jakichkolwiek serwerów nie zdaje sobie sprawy jak dużo czasu pochłania robota przy nim.
Zdaj sobie sprawę że nie są to roboty które siedzą 24/7 przed kompem tylko ludzie, którzy mają też normalne życie (prace, szkołę itd.). Założę się że robią tyle na ile mogą i podejrzewam że jakaś osoba w administracji nie jest w stanie czasem podzielić swojej roboty z innymi gdyż może nie znają się tak dobrze na tym jak ona sama. Więc pozostaje jedynie czekać cierpliwie i nie wyżalać się już na tym forum bo to się robi naprawdę bezsensowne i nudne.
[Image: giphy.gif]

Das Auto
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)