facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[Apel]Hejt na serwerze

Napisany przez Allerek, 09-10-2016, 11:54
Poll: Wprowadzić:
This poll is closed.
Bota wykrywającego obrazy w czyjąś stronę.
28.57%
10 28.57%
Większa moderację chatu
34.29%
12 34.29%
To i to
20.00%
7 20.00%
Nic(proszę o uwzględnienie w kom dlaczego)
17.14%
6 17.14%
Total 35 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]



[Apel]Hejt na serwerze

Offline Allerek

#1
Witajcie, zbierałem się do tego długo i postanowiłem ze nadszedł na to czas, ostatnio pewna osoba na serwerze spotkała się z hejtem na serwerze... dlaczego? Ponieważ jest dziewczyną. Wiele razy taka sytuacja miała miejsce, a to u Pauli a teraz też o Natalii o której mowa tutaj. Chciałbym też przypomnieć ze hejt, to nękanie ktore jest formą cyberprzemocy, która od niedawna jest scigana z urzędu.






"W dniu 6 czerwca 2011 r. weszła w życie poprawka do ustawy - Kodeks karny, opublikowana w Dz. U. z 2011 r. Nr 72, poz. 381, uznająca cyberprzemoc jak i stalking w Polsce za czyn zabroniony. Obecnie czyn ten podlega karze na podstawie art. 190a K.k.



paragraf 1: Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."






Do czego dążę? Skoro jest to sprawa wchodząca już nawet na możliwość ścigania przez władze chciałbym aby na chat został wprowadzony bot który wykrywal by wyzwiska w stronę innych, czy też poproszenie moderacji o uporanie się z tym problemem i większe kary za hejt, jest XXI w. a mimo to większość osób jest nadal nie cywilizywana i myśli że hejtujac kogoś jest super, ja sam przyznaje że czasem na serwerze kogoś zwyzyalem, ale na pewno wielu z was też widziała jak się do tego przyznałem i przyjąłem karę za swój czyn. Jeszcze dziś w komentarzach powinny się pojawić screen'y z rozmów z Natalia(tak pamiętam o tym żeby zakryć dane osobowe) i jeden screen z prowokacji przez jednego z graczy serwera. Mam nadzieję że mój apel coś wprowadzi. Dziękuję za uwagę. 
Reply

Offline Spotlight

#2
Używaj normalnej czcionki, bo to co tutaj dałeś jest kompletnie nieczytelne i zniechęca mnie do czegokolwiek.

Jeżeli ktoś was obraża to robicie screeny i wstawiacie na forum.
Reply

Offline Allerek

#3
http://m.imgur.com/zK0fbKm,RJwv4x6,C8w3V...Q5,lfjMs6N

Za czcionkę przepraszam-pisze z telefonu. Spotlight, ja wiem jak to powinno być ale yo wstawiać, potem dochodzić do przebiegu sytuacji a takto moderator czy bot mają sytuację na żywo Smile
Reply

Offline Spotlight

#4
Na tym screenie nie widzę żadnych prowokacji. Dochodzi czasem pomiędzy ludźmi do różnych konfliktów, ale tak jak tu ktoś napisał w sumie słuszną uwagę to nie będę podejmować żadnych działań.

Społeczeństwo 21 wieku jest tragiczne. Na czacie wystarczy ze złości rzucić porządną kurwą, a zaraz 90% osób czuje się urażona. Premium ma możliwość blokady pm, a zawszę można użyć showchat.
Reply

Offline Allerek

#5
(09-10-2016, 13:40)Spotlight Wrote: Na tym screenie nie widzę żadnych prowokacji. Dochodzi czasem pomiędzy ludźmi do różnych konfliktów, ale tak jak tu ktoś napisał w sumie słuszną uwagę to nie będę podejmować żadnych działań.

Społeczeństwo 21 wieku jest tragiczne. Na czacie wystarczy ze złości rzucić porządną kurwą, a zaraz 90% osób czuje się urażona. Premium ma możliwość blokady pm, a zawszę można użyć showchat.

Wg. Mnie każdy powinien mieć możliwość blokady /pm
Reply

Offline Keav Dev

#6
wystarczy grać normalnie a nie jak jakiś netozjeb który tylko prowokuje
Reply

Offline Allerek

#7
(09-10-2016, 14:43)Keav Dev Wrote: wystarczy grać normalnie a nie jak jakiś netozjeb który tylko prowokuje
Keav bez obrazy ale znam Natalie i wiem że nikogo by nie sprowokowała, ona zazwyczaj siedzi cicho jak mysz pod miotła Wink
Reply

Offline Quindo

#8
(09-10-2016, 14:17)Allerek Wrote:
(09-10-2016, 13:40)Spotlight Wrote: Na tym screenie nie widzę żadnych prowokacji. Dochodzi czasem pomiędzy ludźmi do różnych konfliktów, ale tak jak tu ktoś napisał w sumie słuszną uwagę to nie będę podejmować żadnych działań.

Społeczeństwo 21 wieku jest tragiczne. Na czacie wystarczy ze złości rzucić porządną kurwą, a zaraz 90% osób czuje się urażona. Premium ma możliwość blokady pm, a zawszę można użyć showchat.

Wg. Mnie każdy powinien mieć możliwość blokady /pm

Z tym się zgodzę
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply

Offline KomuH

#9
Hejt hejtem, w internecie to normalne, nawet to rzucanie "kur*ami", ale wjazdy na rodziców? Ciągłe wywalanie do dziewczyn z jakimiś obleśnymi tekstami o charakterze seksualnym? Spot, nie sądzisz, że są w tym wszystkim jakieś granice? I zostały już wielokrotnie przekroczone. Zwykle kończy się to mutem na godzinę (akurat banów sobie za to nie przypominam, może czasem były, bo zdecydowanie być powinny), a na pm dalej toczy się dyskusja. Opcja blokowania pm dla wszystkich jest potrzebna. Większe kary za takie teksty też. Bo ludziom ostatnio zaczyna brakować hamulców.
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline ursusC360

#10
Wiekszosc osob to dzieci. Tak dzieci. Ktore zyją tylko z hejtow na lepszych graczy lub jak w tym przypadku dziewczyn by sie pokazac/zaszpanowac. Takie osoby są szmieszne i tyle. Mysli ze jak kogos hejci to nic nie zrobią mu. W tym bląd ze mta jest na tyle rozwinięte by w 5 minut zdobyc pewne dane i wizyta Policji gwarantowana.

Więc hejterzy jezeli to czytacie. To skonczcie te szmieszną zabawe bo to co robicie jest wylącznie zle dla was a nie dla drugiej osoby.
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)