facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Rezygnuje z rangi?

Napisany przez Mefisto Mewmen, 11-10-2016, 16:17
Rezygnuje z rangi?

Offline Mefisto Mewmen

#1



Proszę bardzo, film o aktualnej sytuacji na serwerze.
Reply

Offline Allerek

#2
Mefisto jesteś spoko ziomkiem, dobrym administratorem, sumiennym i uczciwym. Nie rozumiem czemu wiele osób się do ciebie rzuca, obraża cię itd, bez ciebie serwer prawdopodobnie by nie istniał albo wyglądałby teraz zupełnie inaczej. Ja mam z tobą same dobre wspomnienia, co dzień (prawie) jesteś na serwerze, a jak jesteś to już długo, jednak gdy cię nie ma zgaduje że siedzisz na konsoli jak to miało miejsce wczoraj Tongue(konsola/WEB jak kto woli). "Odejdź z rangi" xD
Reply

Offline Mickey

#3
Całkowicie ciebie rozumiem Mefisto. Ostatnio nie było mnie parę dni na serwerze, ale jak wbiłem to chyba spóźniłem się na ogłoszenie prawa dżungli. Poprostu to co się dzieje na czacie to jest kompletne dno. Osobiście chciałbym poprosić o większą (w miarę możliwości) aktywność moderatorów na serwerze ,bo zdarza się ,że są momenty takie ,że nie ma żadnego admina na serwerze. Ustalcie sobie jakieś godziny kto o której (coś jak zmiany w typowym monopolowym) żeby każdy mod był aktywny tą godzinę lub dwie a nie np. Nexoon wbija na czasówkę i wychodzi (Nie żebym miał coś do Nexoon'a ,ale to tak wygląda z mojej perspektywy). Staraj się ignorować takich pół-mózgów co na chwile chcą przykozaczyć tylko odpowiednio karaj. 
PODSUMOWANIE
  Tak więc ja prosiłbym o:
-Większą moderację czatu.
-Większą aktywność moderatorów (w miarę ich możliwości).

P.S.
Mefisto będziesz chciał tego fileta z piersi kurczaka ? Big Grin



[Image: B2GB8S.jpg]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)