facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pomysł na Oficjalny Event Serwerowy

Napisany przez Paka, 08-11-2016, 15:36
Pomysł na Oficjalny Event Serwerowy

Offline Paka

#1
Witam. Piszę odnośnie propozycji kilkudniowego eventu z nagrodami, np. na Święta Bożego Narodzenia.
Polegałby on na dodaniu na czas eventu gokartu do konta każdego gracza którym mógłby jeździć tylko określone mapy na czasówkach (specjalnie stworzone lub po prostu Street-X'y). Pojazdu nie dałoby się ulepszać (po prostu stockowy Kart z singla). I teraz zależnie od ilości map które byłyby dostępne przejechania do każdej byłby ranking najlepszych czasów. Na koniec eventu gracz z najlepszym czasem z danej mapy otrzymywałby nagrodę od administracji. Każdy mógłby otrzymać max 1 nagrodę, tak jak to było podczas eventu "Hunt the Stuff". Oczywiście jeśli byłoby to jeżdżone tylko na czasówkach każdy gracz otrzymywałby daną ilość RP i $ za przejazd oraz żaden gracz nie mógłby jeździć tych map w nieskończoność aby wykręcić po 100 próbach jak najlepszy wynik ponieważ mógłby pojechać Kartem tylko raz na 1h.
Jest to tylko propozycja z mojej strony, więc administracja może uznać to za słaby pomysł/trudny do wykonania/gryzący się z ideą serwera lub ma swój pomysł na event to oczywiście nie ma żadnego problemu. Pomyślałem tylko że może być to fajne urozmaicenie wnoszące dość sporo rywalizacji.
Z góry dziękuje.
Jeśli ktoś widzi jakieś niejasności co do eventu niech napiszę ponieważ mogłem wszystkich istotnych rzeczy nie napisać.
Reply

Offline Sardyna153

#2
No ale jak dać każdemu graczowi gokarta ? przecież jak ktoś ma wszystkie 5 aut bez premki to tak jakby nie otrzymałby tego gokarta bo ma limit
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline DeluxaSSJ4

#3
Pomysł dobry tylko że z tego co ja wiem to propozycje składa się w innym dziale w języku angielskim jeżeli jesteś słaby z angielskiego to możesz po prosić inna osobę o napisanie tej propozycji.
[Image: giphy.gif]
Reply

Offline Oskiinus

#4
Sam pomysł na eventy świąteczne całkiem ok, sam miałem podobną ideę:

W czasie jakichś świąt/okazji (rocznica serwera, Halloween, święta, chuj wie co jeszcze, przykładowe okazje rzucam) mogłyby się pojawiać specjalne eventy do zrobienia. Po ich wykonaniu gracz by dostawał dostęp do np. dodatkowych, zwykle niedostępnych ulepszeń do samochodu (części wizualne lub np. części poziomu czwartego do osiągów) lub dostęp do zupełnie nowego auta (np. Deluxo) w salonie, i to by się opierało o zaliczenie aniżeli o rankingi.

Ale mimo wszystko nie ten dział i język.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Clck

#5
Pomysł całkiem spoko ,ale można to było zrobić troszke inaczej
Reply

Offline Mickey

#6
Pomysł interesujący ale jak to napisał Clck 'można to było zrobić troszke inaczej'.
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)