facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Ban, [URT]KomuH

Napisany przez Krzysiek009, 30-11-2016, 16:37
Ban, [URT]KomuH

Offline Krzysiek009

#1
Piszę to na dyskusji ogólnej bo nie znalazłem takiej sekcji jak "odwołania od bana" czy coś takiego.
Dzisiaj, dosłownie przed chwilą, jechałęm sej drifta, nic nie robiłem, byłem cicho, aż tu nagle, Zostałeś zbanowany przez [URT]KomuH za massive insulling na 1 dzień :< Czy ja coś robiłem? Grałem sej drifta tylko, nic nie pisałem na czacie, byłem cicho.
Reply

Offline KomuH

#2
Przypomnij sobie rozmowę z Mefjusorem wczoraj o 23. Wszystko widziałem, a nie mogłem dać ci bana za te wulgarne i w sumie obleśne teksty, jakie leciały z obu stron, bo wyszedłeś z gry. Z konsoli nie mogłem tego zrobić, dlatego zrobiłem to teraz, gdy znalazłem cię w grze. A całą sytuację opisałem ci przed otrzymaniem bana.
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline Krzysiek009

#3
(30-11-2016, 16:50)KomuH Wrote: Przypomnij sobie rozmowę z Mefjusorem wczoraj o 23. Wszystko widziałem, a nie mogłem dać ci bana za te wulgarne i w sumie obleśne teksty, jakie leciały z obu stron, bo wyszedłeś z gry. Z konsoli nie mogłem tego zrobić, dlatego zrobiłem to teraz, gdy znalazłem cię w grze. A całą sytuację opisałem ci przed otrzymaniem bana.

Nic nie pisałeś, albo pisałeś, ja itak kiedy gram nie patrze się na czat :Tongue a i przecież mogłeś dać mi bana podczas kiedy kłuciłem się z mefjusorem, a nie dzień po kiedy gram sej drifta i z nikąd wyskakuje ban Tongue
Reply

Offline KomuH

#4
(30-11-2016, 17:09)Krzysiek009 Wrote:
(30-11-2016, 16:50)KomuH Wrote: Przypomnij sobie rozmowę z Mefjusorem wczoraj o 23. Wszystko widziałem, a nie mogłem dać ci bana za te wulgarne i w sumie obleśne teksty, jakie leciały z obu stron, bo wyszedłeś z gry. Z konsoli nie mogłem tego zrobić, dlatego zrobiłem to teraz, gdy znalazłem cię w grze. A całą sytuację opisałem ci przed otrzymaniem bana.

Nic nie pisałeś, albo pisałeś, ja itak kiedy gram nie patrze się na czat :Tongue a i przecież mogłeś dać mi bana podczas kiedy kłuciłem się z mefjusorem, a nie dzień po kiedy gram sej drifta i z nikąd wyskakuje ban Tongue

Napisałem, że nie mogłem dać, bo nie było mnie w grze.
[Image: 230cwBj.png]




Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)