facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem.

Napisany przez kacper22, 13-12-2016, 22:43


Problem.

Offline kacper22

#1
Witam. Po dodaniu Police dostałem małe lagi tzw ściny. To ustąpi czy będę miał tak cały czas? Bo przed update nie miałem żadnych lagów czyli chyba wina nie leży po stronie mojego kompa. Proszę o pomoc!!!
Reply

Offline Endriex

#2
Miałem tworzyć nowy temat ale podpinam się tu.
Przy pościgu zdarzają się crashe MTA. Niewiem czy ktoś ma podobną sytuacje ale u mnie coś takiego jest gdzie wcześniej nie miałem takich objawów.
[Image: giphy.gif]

Das Auto
Reply

Offline bartekPL

#3
Wyłączcie śnieg w ustawieniach F11.
Reply

Away Hexagon

#4
(13-12-2016, 23:03)Endriex Wrote: Miałem tworzyć nowy temat ale podpinam się tu.
Przy pościgu zdarzają się crashe MTA. Niewiem czy ktoś ma podobną sytuacje ale u mnie coś takiego jest gdzie wcześniej nie miałem takich objawów.

Sorry for english, but yea, sometimes game got crash MTA
Reply

Offline Karex

#5
Po 2 minutach od rozpoczęcia pościgu, crashuje mi MTA, nawet po wyłączeniu śniegu Sad
Reply

Offline AltekF4

#6
U mnie crashy nie ma bo mialem 11min pościg, ale zdarzaja sie spadki fpsow, a wcześniej mialem je tylko na doherty jak bylo tam ponad 20 osob, wiec po czesci to mnie ze byc wina po stronie mojego pc.

Ps sorry za orto klawa na telefonie jest za mała...
Reply

Offline kacper22

#7
(13-12-2016, 23:12)bartekPL Wrote: Wyłączcie śnieg w ustawieniach F11.

A możliwe, że snieg powoduje to że np Kolor mojego auta znika?
Reply

Offline AltekF4

#8
dobra dziś dostałęm 2 crashe na pościgach, posiadając wszystkie dodatkowe opcje wyłączone (shadery). Jechalem sentinelem i dostałem oby dwa crashe po przekroczeniu 9min pościgu. Wczoraj na monore zrobiłem dłuższy i nie miałęm crashy. Zauważyłęm również częste ściny i spadki fpsów.
Reply

Offline Snake[PL]

#9
Podobno pościgi w LV mogą powodować crashe, więc może przez to.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline AltekF4

#10
(14-12-2016, 16:52)Snake[PL] Wrote: Podobno pościgi w LV mogą powodować crashe, więc może przez to.

No to może dużo wyjaśnić crashe dostalem w lv a wczoraj jeździłem glownie po sf.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)