facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Ekipa do High Octane Drift

Napisany przez LisiastyLis, 06-01-2017, 04:53
Ekipa do High Octane Drift

Offline LisiastyLis

#1
Hej!

Pewnie mało osób zna grę High Octane Drift, więc po krótce wytłumaczę. Jest to gra online aktualnie w wczesnym dostępie na Steamie, która skupia się głównie na driftcie, ulepszaniu aut (jak na grę, która ukazała się w październiku 2016 jest tego trochę) zaczynając od części takich jak silniki po spoilery i zderzaki. Wiele funkcji jest aktualnie niedostępnych, lecz będą udostępnione wraz z kolejnymi update'ami. Z początku system jazdy może się wydawać sztywny, lecz po kilku godzinach gry i kilku ulepszeniach auta jeździ się miodnie, tak samo grafika robiona w Unity nie wygląda bosko ale nie ma też tragedii jak w niektórych grach z Greenlight'a. W grze występuje waluta premium, lecz bez niej też można się dobrze bawić. 

Podsyłam wam tu gameplay, abyście mogli obczaić z czym to się je:





Sprawa jest taka ze w następnym update zostały zapowiedziane teamy, co oznacza ze można będzie organizować różnego rodzaju wspólne zawody i inne (wiecie pewnie o co chodzi, takie Crews jak na serwerze). Póki co zagrywam się z Tobą w tę grę z Pokerem i bawimy się świetnie, ja za to wyszedłem z inicjatywą aby zaprosić do tej gry więcej osób, im więcej tym lepiej. 

Kolejną rzeczą są tu vinyle, a w grze nazywane "wraps". W grze oczywiście można stworzyć własny vinyl lub z uploadować własny (który wcześniej zrobiło się na specjalnym szablonie, który pobiera się z http://hidrift.com/octane/files/wraps/), osobiście bardziej polecam robić to drugie i tutaj pojawia się moja prośba. Poszukuję utalentowanej osoby, która ogarnęła by kilka vinyli dla teamu, o ile taki pomysł wypali. 

No cóż, wyszło trochę masło maślane bo piszę to o 3 nad ranem, ale mam nadzieję ze gra niektórym się spodoba i zdecydują się zagrać. 
Pod spodem możecie podawać swoje nicki na Steamie, lub pisać bezpośrednio do mnie: http://steamcommunity.com/profiles/76561198078656284/
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline EloRamzes

#2
Dzięki tobie znam jedną fajną gierkę, rly, ale tak średio zadowolony, bo spadki fps są, ale nic się nie poradzi na tonarazie, ale ogólnie fajna gierka
Reply

Offline Snake[PL]

#3
Ta gra to porażka, no ale jak kto woli
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline Mickey

#4
(26-02-2017, 01:56)Snake[PL] Wrote: Ta gra to porażka, no ale jak kto woli

Muszę się z tobą zgodzić. Fajny zamysł na grę, ale wykonanie leży po całości.
[Image: B2GB8S.jpg]
Reply

Offline Sardyna153

#5
Optymalizacja leży i kwiczy jak reszta tej gry...
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)