facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Zapraszamy gości

Napisany przez Mefisto Mewmen, 14-01-2017, 22:07


Zapraszamy gości

Offline Mefisto Mewmen

#1
Cześć i czołem, zapewne zauważyliście, że coraz mniej osób chce się ścigać, a już na pewno na autach w klasie E, razem z grupką pewnych osób postanowiliśmy, że zaczniemy zatem zapraszać youtuberów, których oglądamy i skoczyłaby nam ilość graczy, o ile by się to powiodło. No a skoro kto nie ryzykuje ten nie ma, to czemu by nie spróbować? Jedynym wymogiem jest, żeby napisać chociaż jednozdaniową wiadomość do youtuberów, których możecie podawać w tym wątku, im więcej nas będzie pisać tym lepiej, bo gdy napisze tylko jedna osoba to może zostać olana, ale jeśli zrobi to 30 osób to już na pewno komuś wejdzie w głowę. Zachęcam zatem do pisania wiadomości na fanpage do różnych osobistości tutaj podanych oraz do wrzucania tutaj własnych propozycji youtuberów/streamerów czy jeszcze innych osób.

Na pierwszy ostrzał proponuję Gimpera, aktualnie nagrywa GTA:SA i jest to dobry moment na przekazanie mu zaproszenia, czyli propozycji zagrania razem z nami, duża oglądalność, dużo subskrybentów, a nie pogardzimy większą populacją na serwerze.

Wiadomości mogą być w stylu "Cześć, może zagrałbyś z nami w MTA na serwerze Need For Speed San Andreas, innowacyjny projekt w tej już dosyć zapiździałej grze.. [etc.] http://www.nfssa.com", tylko żeby każdy napisał coś po swojemu, a nie żebyśmy zostali uznani za spam boty.

Drugą propozycją podaną przez innych jest Hogaty, chyba wiadomo czemu.

A tutaj lista youtuberów, których aktualnie zapraszamy. Do pracy Rodacy!

A i chwalcie się tutaj jak komuś napisaliście wiadomość, nie zapomnijcie dodać też strony internetowej naszej. :>
Reply

Offline Zumi1234

#2
piszcie to bo to fajne i bedo sie scigac z nami w końcu
Reply

Offline KasjanGamingPL

#3
Ja proponuję PanTutaj, niektóre osoby znają, niektóre nie. Nagrywa gry typu NFS, więc mógłby mu się ten serwer spodobać.
Reply

Offline JanuszProsie

#4
Mi Się Podoba, Spróbuje Coś z Hogatym Pokminić. Ludzie, do roboty, Powiększajmy społeczność serwera! Big Grin
[Image: 98744.gif]
Reply

Offline FreeZyPL

#5
Chwalę się na forum, że napisałem do Hogatego, jak kazał Mefisto Smile
Reply

Offline Szymio

#6
Już był jeden youtuber na serwie i nie został jakoś mile przyjęty. Jednakże pomysł bardzo dobry, tyle że przydałoby się przygotować serwer technicznie ( być może np. channele od 1 do 5 między którymi można by się przełączać na jeździe swobodnej, jak ktoś ma słabego kompa to wejdzie na channel w którym jest mało graczy.) oraz zwiększyć ilość slotów.
[Image: mta-screen_2018-10-07_17-36-15.png]
Reply

Offline Mefisto Mewmen

#7
Napisałem do obydwu, jak napiszecie to chwalcie się tutaj i dodawajcie swoje propozycje, a najlepiej z linkami do fanpage'y Smile
Reply

Offline KomuH

#8
(14-01-2017, 22:13)KasjanGamingPL Wrote: Ja proponuję PanTutaj, niektóre osoby znają, niektóre nie. Nagrywa gry typu NFS, więc mógłby mu się ten serwer spodobać.
Do Karola sam wielokrotnie pisałem, obiecywał, że wpadnie, a nawet film z updatem policyjnym skomentował serduszkiem (taki miły). Myślę, że to kwestia czasu, a zobaczymy go na serwerze.
[Image: 230cwBj.png]
Reply

Offline HaskeZ

#9
Niby dobry pomysł ale zeby nie było tak jak z luckiem Tongue
[Image: BfIdCfz.jpg]
Reply

Offline Owen

#10
(14-01-2017, 22:48)HaskeZ Wrote: Niby dobry pomysł ale zeby nie było tak jak z luckiem Tongue

Masz za duże wymagania
Reply
Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)