facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pytanie co do ostatniej części

Napisany przez KrisS*, 19-01-2017, 19:59
Pytanie co do ostatniej części

Offline KrisS*

#1
Mam pytanie mam 9/10 do futo przejechałem cały dany teren i nie znalazłem ostatniej części czy jest to możliwe aby ona znikła zapadła się pod ziemię? Jeździłem wszędzie po krzakach, skrótach, w okół drzew i nigdzie jej nie ma.
Reply

Offline BlackTen

#2
Raczej nie zapadła się pod ziemię. Musisz bardziej szukać.
Reply

Offline KrisS*

#3
(19-01-2017, 20:04)BlackTen Wrote: Raczej nie zapadła się pod ziemię. Musisz bardziej szukać.

a czy Far Clip Distance na 500 pomoże mi w tym?
Reply

Offline Sardyna153

#4
może ci pomóc ale też ci radzę włączyć HDR contrast nie wiem w czym pomoże ale pomoże
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline kacper22

#5
Premium pomaga w szukaniu części.
Reply

Offline KomuH

#6
Część na pewno gdzieś będzie, może nawet w miejscu, w którym byłeś kilka razy, a nie zwróciłeś uwagi. Sam szukałem ostatniej części 4 dni, a była pod jakimś wiaduktem, pod którym przejeżdżałem jakieś 5 razy. Wystarczy być uważnym i liczyć na szczęście.
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline KrisS*

#7
Przejeździłem całą mapę praktycznie Tongue Jeździłem po krzakach, mostach, pod mostem, za domkami i nic Sad
Reply

Offline ZAX25

#8
szukaj nic innego nie zostaje... ewentualnie możesz się pokusić na premkę przez co jak przejedziesz koło części ekran miga na biało to na bank w tej okolicy się znajduje... ale to ostatecznie jak nie będziesz mógł se poradzić...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)