facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Snejkowe vinyle - Zapytanie

Napisany przez Snake[PL], 01-02-2017, 07:34


Snejkowe vinyle - Zapytanie

Offline Snake[PL]

#1
Siemanko. Mam takie pytanie do graczy tych dłuższych stażem na serwerze. Chciałbym robić dalej grafiki, bo wieje masłem z powodu pustki.
Krótko. Robić czy nie? Chciałbym też wrócić do ekipy na stare stanowisko (grafik 2D) chociaż wątpię, że jest takowa możliwość. Dlaczego to pisze? BK ostatnio właśnie do mnie napisał czy nie chciałbym wrócić (wiadomo, on tylko by chciał). To mnie w sumie jakoś zainteresowało. W sumie zależy to głównie od Bartka jak i reszty ekipy, ponieważ podobno ostatnio jak byłem w nfssa Crew, to wkurzalem ich. Grafiki mógłbym zrobić, ale na pewno nie będę robić ich masę, bo sorry, ale ja się staram, robię i nic z tego jakoś nie mam (nie chodzi mi o jakieś ulgi). Równie dobrze mogę pobrać vector z Google grafika i dodać w watku ;-)
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline KomuH

#2
Trójkąt na maskę i jestem kupiony
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline Snake[PL]

#3
Dobra, zrobię 2 kolorowy Wink.
A tak na poważnie, to nie wiem czy Bartek dodał te, co ostatnio mu wysłałem z fnf i koguchi power
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline ZAX25

#4
Jak dla mnie ok, może przez to że mam zapas vinylpointów :V (joke), nie no spoko ogarniasz grafikę więc jestem na tak Big Grin
A tak się pytając jeszcze to jaki program używasz do grafiki wektorowej?

PS. Raz wspominałeś o malunku rx7 battlemachine... wciąż mam nadzieje że będzie to dodane Big Grin
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Wolf

#5
Malunek kenjiego z carbona i cud
Reply

Offline Snake[PL]

#6
Battle machine jest, ale nie wiem czy o to Ci chodzi. Kenii? Podaj wygląd, bo nie pamiętam. I nie wiem czy dałoby strzelić na całą fure, bo masz chyba sektory (bok, dach). Mogę zrobić, ale jak to będzie wyglądało na furze to nie wiem
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline whiteseed

#7
Więcej winyli to kiepski pomysł na dłuższą metę. Teraz jest ich tyle że trzeba bardzo długo grać żeby trafić jakiś ulubiony. Jeśli już to jakieś drobne poprawki jak wymieniony trójkąt na maskę,
a na większą skalę to dobrze by było jakby było to w miarę ujednolicone, bo niektóre winyle zdają się być bardzo niskiej jakości, kiedy inne wyglądają bardzo dobrze.
Reply

Offline Snake[PL]

#8
Gram sporadycznie, a już mam prawie wszystkie.
Chciałem również zrobić "Wersje HD" obecnych, to Bartek mnie pocisnął, że chciałbym wszystko, a to system rady nie daje.|
Tak więc wiesz. Co do ujednolicenia, to jedynie pretensje do osoby akceptującej vinyle, ponieważ przyjmuje prawie wszystko jak leci Wink
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline koxever

#9
dodaj napis "Rocket Bunny" Liberty Walk" i jesteś kupiony <3 hyhyh (RB z znaczkiem)
[Image: HLGpd1z.gif]
Reply

Offline Quindo

#10
Jaki odkop
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)