facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Tak. Feat i Jokot wytłumaczcie sie ;)

Napisany przez MTS, 03-03-2017, 19:03


Tak. Feat i Jokot wytłumaczcie sie ;)

Offline MTS

#1
Witam. Chce dostac informacje na temat o co chodzi Fratowi (FeaT) i Jokotowi bo ciagle dopierdalają sie do mnie Wink wiec czekam naa odpowiedz
I mam nadzieje ze odjebiecie sie odemnie, mojej ekipy kotrej nie ma i osob ktore są moimi znajomymi i maja swoją ekipe.

Offline LisiastyLis

#2
może lepiej by było jakbyś to załatwił prywatnie a nie na forum publicznym bo wasze kłótnie nikogo nie obchodzą
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline MTS

#3
Fox szczym ryj. Na forum najlepiej bo administracja chuja robi. Ja chce spokojnie grac

Offline LisiastyLis

#4
żebyś zaraz nie pisał kolejnej skargi ze Cię wyzywam czy coś
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline MTS

#5
Ciebie tez to dotyczy Wink

Niech osoby wszystkie wyzywajace KN i mnie jak i moich znajomych powinny tez sie wypowiedziec bo jokot i frat nie tylko tu powinni sie znalesc Wink

Jedynie chce spokojnie grac a nie denerwowac sie podczas grania

Offline LisiastyLis

#6
myślałem ze już sobie to załatwiliśmy na PM ale jak chcesz to nadal ciągnąć to spoko i tak nic nie piszę o Tobie ani o Twojej ekipie ani o ludziach, którzy w tej ekipie byli bo po tym czasie nawet nie pamiętam kto tak był, ale jak Ty chcesz aby się każdemu nóżka podwinęła bo masz taki kaprys to droga wolna. Przeprosiłem Cię i od tego czasu miałem nadzieję ze już sprawa skończona ale nie, Ty będziesz nadal mnie wciągnął w sprawy, które mnie nie dotyczą, możesz już temat zamknąć bo równie dobrze mogłeś napisać prywatną wiadomość do kogoś do administracji, podać dowody i wtedy sprawę załatwiać a nie znowu szamratać się w kolejne tematy "a bo jokot miesiąc temu mnie wyzwał i jeszcze nie dostał kary". Przemyśl to co robisz, bo aktualnie sam zaczynasz w innych a gdy oni odwdzięczają się to piszesz na nich skargi "bo Cię wyzywają" a sam Ty i Twoja ekipa święta nie jest


"Fox szczym ryj." no ale to przecież jokot i feat mnie obrażają!!
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline MTS

#7
Fox. Czepisales sie mnie i KN Wink wiec nie dyskutuj. Wyjaśniliśmy tamtą sprawe Wink a nie to ze mnie wyzywałes. Z tego co wiem wyzywales mnie po tej sprawie gdy mnie nie bylo

Chodzi o to ze wyzywaja mnie i innych, ja pisze o tym ze mnie wyzywaja  bo mnie to denerwuje i utrudnia rozgrywke. Administracja powinna coś robic... pozatym nie trzeba wyzywac to problemy by nie bylo. Ja chce spokojnie grac i juz jebać ekipe. Ja chce spokojnie grac...

Offline JmdaGZ

#8
/showchat
czy to naprawde takie trudne

Offline LisiastyLis

#9
jak chcesz spokojnie grać to zamknij ten temat a jak sytuacja się będzie powtarzała to załatw to prywatnie a nie na forum, poza tym nie wyzywałem Cię ale nawet jeśli coś o Tobie powiedziałem to przepraszam (choć tego pewnie nie zrobiłem)
[Image: EhBU2S8.jpg]

Offline MTS

#10
Nie nie zamkne fox.


Showchat trzeba wpisizyac co wyjscie z wyscigow, swobodnej itd.




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)