facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem z imgurem

Napisany przez Sovko, 30-04-2017, 14:31
Problem z imgurem

Offline Sovko

#1
Trochę offtop, ale na forach jest zazwyczaj sporo osób używających imgura :P
Sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu mam z nim spory problem. Uploadując jakikolwiek plik, pasek postępu ładuje się do pełna, ale nic się dzieje. Strona wygląda tak samo, a plik nie dostaje się do galerii. Próbując później odświeżyć stronę lub wyłączyć ją pojawia się komunikat, czy na pewno chcę wyjść, bo zmiany mogą nie zostać zapisane. Galerię mam prywatną, zazwyczaj problemów nie było, wrzucałem sporo plików i wszystko śmigało. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Jeśli tak, nie pogardzę rozwiązaniem :X. Spróbowałem to naprawić sugerując się poradami z wygooglowanych stron, ale nic to nie dało.
[Image: 9xxqV8E.gif]
Reply

Offline ZAX25

#2
Ja przed chwilą sprawdzałem i sam mam ok... Może coś z przeglądarką... Może z siecią... Rozszerzeniem/rozmiarem zdjęcia... Ciężko stwierdzić... Sprawdzałeś na innych przeglądarkach???
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Sovko

#3
(30-04-2017, 16:26)ZAX25 Wrote: Ja przed chwilą sprawdzałem i sam mam ok... Może coś z przeglądarką... Może z siecią... Rozszerzeniem/rozmiarem zdjęcia... Ciężko stwierdzić... Sprawdzałeś na innych przeglądarkach???

Problem raczej na pewno nie leży po stronie serwisu. Na Firefoxie i Chrome sprawdzałem i jest tak samo. Rozszerzenie standardowo, png, nie miałem z nim problemów. Z rozdzielczością też raczej wszystko się zgadza. Czy wrzucam 1080p, czy obrazy w małej rozdzielczości, kończy się tak samo. Na łącze, czy samą sieć nie narzekam, zwłaszcza, że nawet pliki o wadze małej, np. poniżej 1MB, nie chcą się zuploadować.
[Image: 9xxqV8E.gif]
Reply

Offline Oskiinus

#4
Ja mam akurat failed to create post :/
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Sovko

#5
(30-04-2017, 18:35)Oskiinus Wrote: Ja mam akurat failed to create post :/

Po kontakcie z supportem, polecono mi zmianę adresu email przypisanego do konta. Podobno mają z niektórymi domenami problemy. Piszę, bo może tobie pomoże Tongue. Póki sprawdzę, czy u mnie zadziała.
szybkiedit: Jak narazie wrócił do działania
[Image: 9xxqV8E.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)