facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Przerwa

Napisany przez EloRamzes, 14-05-2017, 19:46


Przerwa

Offline EloRamzes

#1
Witam, tutaj Kommer, znowu, i znowu przerwa, poniewasz znowu popsuty pc, tym razem już do takiego stopnia, że nie da się naprawić, poniewasz kable są zbyt przegrzane, i nie zostało mi nic innego, niż czekanie na nowy pc, anyway, wróce na nfs sa wtedy, kiedy będe mieć nowy pc, a teraz ide pykać se gt4 na ps2, bo nudy. Więc, do zobaczenia, za 2-4 miechy.
Reply

Offline Sardyna153

#2
Narencja
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Tomi

#3
Kable sie mogą przegrzać??? No nieźle, przypadkiem nie wina power supply? Może masz za słabe power supply/kable są uszkodzone przez co komputer nie otrzymuje ilosci napięcia jakiego potrzebuje
*Autistic quote*
Reply

Offline EloRamzes

#4
W serwisie powiedziano, że akurat kable przegrzane, i nie da si naprawić, więc, nie zostało mi nic innego niż czekanie na nowy pc
Reply

Offline Tomi

#5
to niezły serwis xd
*Autistic quote*
Reply

Offline karolv

#6
jprld, przegrzane kable XD kup porządny używany zasilacz za 100-120zł, po co odrazu nowy komp Wink

Komputer to nie układ scalony "którego nie da sie naprawić" Big Grin Chyba że zasilacz padł i pociągnał za sobą do grobu płyte główną a nie daj Boże jeszcze karte, ramy, dysk i procka, to wtedy można mówić że sie nie da go naprawić Smile
[Image: RcD9I5P.jpg]
Reply

Offline bartekPL

#7
(16-05-2017, 14:15)karolv Wrote: porządny zasilacz
(16-05-2017, 14:15)karolv Wrote: używany
(16-05-2017, 14:15)karolv Wrote: za 100-120zł
[Image: facepalm.jpg~c200]
Tylko nowe i tylko renomowanej firmy. Cenowo zaczynają takie się od 150-200 zł.
Reply

Offline karolv

#8
nie, nie tylko nowe Wink renomowanej firmy zasilacz nawet używany nie ma prawa od tak sie zepsuć. Nawet jak sie nie potrafi dobrać mocy zasilacza do sprzętu, to dobry zasilacz po prostu wyłączy komputer i nic nie spali
[Image: RcD9I5P.jpg]
Reply

Offline bartekPL

#9
W tej cenie kupowanie używanego zasilacza jest bardzo ryzykowne. Lepiej dopłacić 50 zł i mieć pewność i gwarancje (o czym sam się przekonałem kiedyś osobiście).
Poza tym używanych zasilaczy i dysków się nie kupuje w przeciwieństwie do pozostałych podzespołów które jak najbardziej.
Reply

Offline karolv

#10
Ja do tych pozostałych dorzucam właśnie zasilacze Wink dopłacić 50zł to zależy jakie moce... przykład: http://allegro.pl/zasilacz-coolermaster-...12182.html , mocna jedna linia 12V, 530W na 12V, a nowy taki kosztuje jakieś 280zł... Oczywiście, składając nowego kompa za 3-4k nie będziemy oszczędzać tych 150zł na zasilaczu, mówie tu o przypadkach gdy w starych (a zarazem prądożernych) jednostkach musimy wymienić psu. Sam mam już trzeci używany ale nie dlatego że padły tylko przesiadłem się na mocniejsze przez upgrade sprzętu i nie narzekam a moja konstrukcja pamięta jeszcze lata 2009-10 Big Grin
[Image: RcD9I5P.jpg]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)