facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

SKARGA NA HELOMYNAME

Napisany przez meZ, 09-06-2017, 15:17


SKARGA NA HELOMYNAME

Offline meZ

#1
Czy jest wgl opcja dostania bana na serwerze za obrażanie na discordzie ??

 Oczywiście ze jest , wystarczy ze napiszesz na discrodzie do naszego wspaniałego moderatora pajac i odrazu masz bana na serwerze Big Grin


+ faworka dla swojego chlopaka (showme)

Offline Sardyna153

#2
Wiesz, jeżeli podasz ssy to ci uwierzymy, bo tak to gówno udowodnisz zią
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]

Offline xKaapeKx

#3
Są logi, napisałem do Helomyname "Pajacu" na Discordzie, zostałem zbanowany na serwerze XD
http://screenshot.sh/owmXJBQTviD8e

Offline meZ

#4
(09-06-2017, 15:25)Sardyna153 Wrote: Wiesz, jeżeli podasz ssy to ci uwierzymy, bo tak to gówno udowodnisz zią

Nie potrzeba ss , wystarczy ze  Sprawdza logi i zobacza ze nie obrazi moderatorka na grze tylko na discordzie

Offline KomuH

#5
Z takim tonem wypowiedzi niewiele się zdziała, ba, nawet sobie zaszkodzicie. A sam bym zaczekał na wypowiedź drugiej strony w tej sprawie.
[Image: 230cwBj.png]




Offline Arunn

#6
Obrażasz członka teamu i czego oczekujesz? Aplauzu?
[Image: So9FI4i.png]

Offline meZ

#7
(09-06-2017, 15:53)Arunn Wrote: Obrażasz członka teamu i czego oczekujesz? Aplauzu?

Obrazilem kogos teraz ?

@EDIT
Obraza na serwie to obraza na serwie . kara powina byc na serwie gdzie koles obraza .

Offline Arunn

#8
Naucz się przynajmniej kojarzyć fakty.
(09-06-2017, 15:43)xKaapeKx Wrote: Są logi, napisałem do Helomyname "Pajacu" na Discordzie, zostałem zbanowany na serwerze XD
http://screenshot.sh/owmXJBQTviD8e
[Image: So9FI4i.png]

Offline xKaapeKx

#9
To jak to, na discordzie już nie ma logów? Wink Czekam na wypowiedź kogoś kto jest założycielem bądź kimś wyższym niż Wy wszyscy.

Offline LisiastyLis

#10
(09-06-2017, 15:57)meZ Wrote:
(09-06-2017, 15:53)Arunn Wrote: Obrażasz członka teamu i czego oczekujesz? Aplauzu?

Obrazilem kogos teraz ?

@EDIT
Obraza na serwie to obraza na serwie . kara powina byc na serwie gdzie koles obraza .

obraziłeś ekipę moderatora (która znajduje się na serwerze) i samego moderatora (serwera)


pogódź się z banem i tyle

EDIT: to był Kapek, przepraszam za pomyłkę meZ
[Image: EhBU2S8.jpg]




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)