facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Całe białe auta

Napisany przez North, 14-05-2016, 08:24
Całe białe auta

Offline North

#1
To jest tak ... Wchodzę na ten serwer bo mi kolega polecił pobiera mi  jest git gdy założyłem profil itp pokazało mi się że wszystkie auta są białe do kupna a ja myślałem że to jakiś błąd menu. a gdy już wbiłem na swobodną jazdę to wszyscy mieli białe auta nawet od środka a jak mieli jakieś części do tune to je widziałem.




Screen z parametrów kompa : http://imgur.com/vtXG8NW
Reply

Offline Snake[PL]

#2
Nie masz modyfikacji aut?
W sumie auta są na serwerze, ale może wykorzystują nadal oryginalne tekstury.
Jeśli masz podmianki, sprawdź mod, przywróć oryginał.
Jeśli nie, to pobierz pliki serwerowe jeszcze raz.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline North

#3
A ty masz oryginalne gta3.img ? bez podmianek itp? bo jak tak to byś na jakiś link wrzucił

Bo ja mam nieoryginalne gta i miałem jakieś podmianki.
Reply

Offline LisiastyLis

#4
Ściągnij z neta oryginalne gta3.img i wrzuć do folderu data, w głównym folderze GTA:SA i powinno być dobrze. Jak to nie podziała to spróbuj pobrać od nowa pliki serwerowe tak jak radził Ci to zrobić Snake.
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Snake[PL]

#5
W necie jest pełno kopii zapasowych plików GTA.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline North

#6
No pobrałem i jest MAŁY postęp bo środek już jest normalny tzn są tekstury foteli ale i tak są białe auta Tongue
Reply

Offline bartekPL

#7
Podaj specyfikację komputera oraz ustawienia graficzne (te z gry z MTA) na jakich grasz oraz czy grasz w oknie czy na pełnym ekranie.
Reply

Offline North

#8
Specyfikację masz w moim 1 poście gram na pełnym ekranie a ustawienia :http://imgur.com/wtBKjp1
Reply

Offline bartekPL

#9
Sprawdź tryb pełnoekranowy. Jeśli nie pomoże to winna jest karta graficzna -- zintegrowana, słaba i dość stara i nie jest w stanie uruchomić shaderów wykorzystywanych na serwerze.
Reply

Offline North

#10
aha no to szkoda . Zamykam temat
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)