facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Whitey

Napisany przez Whitey, 18-10-2017, 23:22


Whitey

Offline Whitey

#1
No dobra robaczki, przyszedł czas na kilka słów ode mnie, bo w końcu jestem tu od półtora roku i wypadałoby się tutaj wpisać.

Nazywam się Michał, lat 26, pochodzę z Gdańska ale mieszkam poza nim. Jestem po studiach (inżynieria materiałowa i logistyka/spedycja). To pierwsze to nie wiem w ogóle po co studiowałem, może tylko dlatego, że najciekawszym zajęciem na tym kierunku był WF o 7 rano 4x w tygodniu Wink. Po studiach jakoś nie tknęło mnie na tyle, żeby siedzieć za biurkiem przy komputerze 6-8h, więc od ponad 3 lat pracuje jako kurier w Poczcie Polskiej (pozdrawiam kuriera Salessisa Big Grin) i nie zamierzam jakoś rezygnować w najbliższym czasie. Jest to na tyle zajebista praca, że:

-idzie się wyspać
-idzie dobrze zarobić
-idzie zgarnąć dobre napiwki
-można popatrzeć na fajne dupeczki w bieliźnie
-zajebiste premie i socjal
-w trakcie pracy mogę skoczyć na pobliską plażę w sezonie
-w trakcie pracy mogę skoczyć na grzyby do pobliskiego lasu po sezonie
-nie czuć zmęczenia po pracy
 
Mieszkam na wynajmie, bo nie mogę się dorobić jeszcze własnego lokum aczkolwiek trwają intensywne poszukiwania upragnionego zakątka. Mam narzeczoną Annę, z którą godnie prowadzę życie od 5 lat i 2 kotki rasowe dachowce. Mam dwa samochody, jeden do dojazdów do pracy, drugi do zabawy i na zloty. Kolejno to Opel Vectra C w silniku diesla 2.2 DTI o mocy 125KM w wersji GTS oraz Ford Cougar w silniku czystym benzynowym 2,5l V6 o mocy 170KM. 

Interesuje się Formułą 1 oraz graniem w zdrapki. Nie uważam żebym popadł w hazard, bo kupowanie dwóch zdrapek dziennie nie jest jakimś uzależnieniem, niemniej jednak zazwyczaj wychodzę na plus niż na minus Wink Większość tu zgromadzonych zapewne poznało mnie po moim epizodzie filmów Funny Moments. Generalnie moim pierwszym inspiratorem był nie grający już od dawna [GTR]Matix (pozdrawiam kolegę) a drugim niemiecki gracz yeahmap, który robi FM z różnych gier wyścigowych. Pomyślałem, że stworzę coś swojego, inną interpretacje śmiesznych momentów z serwera nfs:sa. Uwierzcie mi, nie spodziewałem się, że moja robota 1 odcinka wybije się tak na youtube, że na dzień dzisiejszy filmik ma ponad 505k wyświetleń. Nie, nie zarabiam na wyświetleniach bo nie robiłem ich ''pod zarobek'' tylko z nudów, albo po prostu wasze prośby o kolejne odcinki motywowały mnie do dalszych działań. Pomyślałem, że czemu nie. Jednakże z odcinka na odcinek było coraz mniej wyświetleń, więc aktualnie zaprzestałem serii FM a co jakiś czas wrzucam różne inne filmiki z serwera. Na moim kanale możecie znaleźć jeszcze filmy z ligi RoyalRacing. To były fajne czasy, ściganie się online na symulatorze rFactor, polecam wszystkim, którzy mają kierownicę i chęć zagrania w "coś innego" niż typowe arkadówki. 

Wolny czas spędzam na rowerze albo bardziej extremalnie, czyli quady, offroad albo skoki na bungee. Lubię podróżować jako 'pasażer'.
W planach mam zamiar ukończyć kurs na masażystę i założyć swoje własne studio masażu.

Link do mojego kanału: Whitey

Pozdrawiam!
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline KacPower

#2
Przyjemnie się czytało. Fajnie dowiedzieć się kilku informacji o tobie. Teraz wiem z kim tak naprawdę gram xD. Powodzonka w poszukiwaniu mieszkania oraz przyjemnej pracy jako kurier. Do zobaczenia w grze Wink
Reply

Offline bk_player

#3
Whitey jest najlepszy
Reply

Offline bartekPL

#4
Hej
Reply

Offline Allerek

#5


Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Reply

Offline Sardyna153

#6
Ześ sie rozpisaaaaaaał
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Whitey

#7
przynajmniej coś się dowiedzieliście a nie wasze przywitania typu cześć jestem Marek mam 16 lat lubie grać i kampić na doherty
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline AGERX

#8
Witam bjałego
Reply

Offline Sardyna153

#9
marek pogromca szparek
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline KacPower

#10
Nie no, fajnie się rozpisałeś. Teraz przynajmniej wiem, że jak zobaczę jakiś samochód poczty polskej, który ścina zakręty to będę wiedział kto nim prowadzi xD
Reply
Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)