facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Wysuwane lampy

Napisany przez lazy game, 11-11-2017, 12:20


Wysuwane lampy

Offline lazy game

#1
Cześć.
Co myślicie o tym, aby Admini dodali do serwera możliwość zmiany lamp ze zwykłych na wysuwane?
Do takich aut jak:
Futo
Infernus




Skoro jest taka możliwość w Zr-130
Reply

Offline Sardyna153

#2
Jak chcesz to edytuj modele tych aut, i dodaj im możliwość wysuwania świateł
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline bartekPL

#3
Jak wyżej, jak masz ochote edytować modele 40+ aut i wszystko dopiąć w nich indywidualnie na ostatni guzik to ok, nikt z nas się w obecnej chwili nie odważy na taka pracę Wink
Reply

Offline ursusC360

#4
Edycja edycją. Ale by to mialo jakis sens takie lampy. Bo w zr futo infernus by mialy sens. Ale np w bullecie?? Suvach? No prosze ja was. Jak to by wyglądalo ;&
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply

Offline Oskiinus

#5
Co prawda kolega wyżej wspomina o wysuwanych lampach tylko do Futo i Infernusa, tyle że to jest efekt śnieżnej kuli - potem by doszły auta typu Counthash, Manana, i tak dalej...

Takie typowe polskie "Podaj człowiekowi bułkę a całą rękę zje przy okazji".
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline HaskeZ

#6
Pomysł dobry, ale tylko do tych aut co wymieniłeś, bo nie wyobrażam sobie np. Mamby albo Sultana z takimi światłami (...)
[Image: BfIdCfz.jpg]
Reply

Offline lazy game

#7
Napisałem tylko o Futo i Infernusie a nie o wszystkich autach
Ja pier....
Reply

Offline Arctuu

#8
(11-11-2017, 18:58)lazy game Wrote: Napisałem tylko o Futo i Infernusie a nie o wszystkich autach
Ja pier....

Fajnie by było zobaczyć cały bodykit robiący z Fortune Onevię ,sam taką na serwerze posiadam Wink
Reply

Offline Allerek

#9
Jestem ZA. Ale tylko do aut typu ZR(z tego co wiem chowanie świateł nie działa) czy futo. Na przykład taka ZR w body VeilSide i wysuniętymi lampami wygląda (zazwyczaj) okropnie, przód nie pasuje w żadnym stopniu do tyłu.
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Reply

Offline Arunn

#10
W ZR fajnie to grało, bo model ma standardowo wysuwane lampy. W Futo wymagałoby to przemodelowania całego przodu, to samo w Infernusie. Mamy aktualnie wystarczająco dużo roboty, by jeszcze brać się za poważne przeróbki modeli tylko dla możliwości osadzenia w nich pop-upów.
[Image: So9FI4i.png]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)