The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Mute - czy aby na pewno? (Quindo)

Napisany przez kmZ, 21-01-2018, 22:09
Mute - czy aby na pewno? (Quindo)

Offline kmZ

#1
Siemano, piszę tego posta bo uważam, że długość jaką zaserwował mi jeden z moderatorów jest grubo przesadzona, szczególnie w kontekście takim, że karę dostałem taką samą jak dwóch dzbanów którzy wyzywali się po matkach i generalnie wprowadzali przedszkole na chacie. Napisałem tylko fragment dissu NAS'a na Liroya, dodając też żeby była jasność że nikogo w tym momencie nie wyzywam "XD legendarny tekst" i skleiłem tak samo jak tamtych dwóch mute na 24h xD 

Panowie, szanujmy się. Okej przyznam że to nie było potrzebne (to co napisałem), ale nie spodziewałem się że 1) dostanę mute 2) takiej długości. 

EDIT1: I nie, nie ukryłem nic co mogłoby mnie "obciążyć" - jeśli macie wątpliwości, sprawdźcie logi ok. godziny 20:40

Proszę o zdjęcie mute'a, albo chociaż dużego skrócenia go no bo myślę że kara nie adekwatna do czynu. Jeśli na prawdę według moderatora to było przegięcie to chylę czoła, uderzam się w pierś i przepraszam. Niżej screen z gry:

[Image: s4KqELa.png]
Reply


Messages In This Thread
Mute - czy aby na pewno? (Quindo) - by kmZ - 21-01-2018, 22:09

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)