The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pomysł na Oficjalny Event Serwerowy

Napisany przez Paka, 08-11-2016, 15:36
Pomysł na Oficjalny Event Serwerowy

Offline Paka

#1
Witam. Piszę odnośnie propozycji kilkudniowego eventu z nagrodami, np. na Święta Bożego Narodzenia.
Polegałby on na dodaniu na czas eventu gokartu do konta każdego gracza którym mógłby jeździć tylko określone mapy na czasówkach (specjalnie stworzone lub po prostu Street-X'y). Pojazdu nie dałoby się ulepszać (po prostu stockowy Kart z singla). I teraz zależnie od ilości map które byłyby dostępne przejechania do każdej byłby ranking najlepszych czasów. Na koniec eventu gracz z najlepszym czasem z danej mapy otrzymywałby nagrodę od administracji. Każdy mógłby otrzymać max 1 nagrodę, tak jak to było podczas eventu "Hunt the Stuff". Oczywiście jeśli byłoby to jeżdżone tylko na czasówkach każdy gracz otrzymywałby daną ilość RP i $ za przejazd oraz żaden gracz nie mógłby jeździć tych map w nieskończoność aby wykręcić po 100 próbach jak najlepszy wynik ponieważ mógłby pojechać Kartem tylko raz na 1h.
Jest to tylko propozycja z mojej strony, więc administracja może uznać to za słaby pomysł/trudny do wykonania/gryzący się z ideą serwera lub ma swój pomysł na event to oczywiście nie ma żadnego problemu. Pomyślałem tylko że może być to fajne urozmaicenie wnoszące dość sporo rywalizacji.
Z góry dziękuje.
Jeśli ktoś widzi jakieś niejasności co do eventu niech napiszę ponieważ mogłem wszystkich istotnych rzeczy nie napisać.
Reply


Messages In This Thread
Pomysł na Oficjalny Event Serwerowy - by Paka - 08-11-2016, 15:36

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)