The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

PROPOZYCJA

Napisany przez niewierus, 18-11-2016, 16:00
PROPOZYCJA

Offline niewierus

#1
Siemanko, mam taki pomysł na propsie i Owen go nawet spropsował więc mam nadzieję, że będzie gitesik. Sytuacja wygląda następująco. Admini przy nowym update'cie wprowadzają możliwość blokowania czatów. Chodzi tutaj o komendy typu /togglob /toglang czyli po wpisaniu tych komend nie wyświetla wam się dany czat. Mi mega przeszkadza kiedy rozmawiamy sobie wszyscy na czacie językowym a tutaj nagle wyskakuje jakiś rusek, anglik i inny zagraniczny gracz który szuka futo albo co gorsze buildu do auta który był poruszany na forum i czacie tysiąc razy. Dlatego wydaje mi się, że to może być miłe umilenie dla niektórych ;Winko wpisaniu tej komendy my nie możemy pisać na danym czacie ani nie wyświetla nam się on. Wydaje się być to całkiem sensowne więc możecie mówić co tam sobie sądzicie o tym. Pozdro Niewierus


Messages In This Thread
PROPOZYCJA - by niewierus - 18-11-2016, 16:00
RE: PROPOZYCJA - by Tailor93 - 18-11-2016, 16:25
RE: PROPOZYCJA - by Quindo - 18-11-2016, 16:26
RE: PROPOZYCJA - by niewierus - 18-11-2016, 16:48

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)