The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

apelacja2

Napisany przez Allerek, 24-12-2017, 20:06
apelacja2

Offline Allerek

#1
Witam, dostałem  kolejnego mute-7 dni za 'spamming on /report during mute' cóż, komunikowałem się tylko z yokou by wyjaśnić kilka spraw. Nie ma innego wbudowanego komunikatora >>IN-GAME<< z administracją podczas mute więc korzystałem z niego. Ani tam nikogo nie wyzywałem ani nie wysyłałem wiadomości 'fgsjfodaslfjlas' 'dasjdosajdoasjoda' tylko była to normalna konwersacja
//Apeluje o wrócenie do 11h pozostałych z tamtego mute i wprowadzenie komunikacji z administracją, jakiegoś specjalnego chatu do supportu a'la Metin2(tam się otwierało specjalne okienko do kontaktowania z administracją i przypisywało ci admina do komunikacji)

[Image: zWQxiiu.png] cóż, tu jużhttps://www.nfssa.com/index.php pokazuje się ignorancja i uprzedzenie administracji
w stronę wybranego gracza.
//Ostatni report zawierał wiadomość z linkiem do tego tematu dla Yokou gdyż kazał on mi się komunikować przez forum. Zaraz ktoś wyskoczy 'Ale są PW'
1)Nie sprecyzował metody
2)Chciałem szybkiej i konkretnej odpowiedzi
3)KOMUNIKACJA z administracją na /report nie jest zakazana na serwerze.
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck



Messages In This Thread
apelacja2 - by Allerek - 24-12-2017, 20:06
RE: apelacja2 - by yokou - 24-12-2017, 20:10
RE: apelacja2 - by bartekPL - 24-12-2017, 20:13

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)