facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pomocy zresetowało mi konto

Napisany przez Random120, 30-05-2019, 15:29
Pomocy zresetowało mi konto

Offline Random120

#5
(03-06-2019, 19:31)BUNNY Wrote: So to be clear, your RP is untouched and you have been playing all the time and this issue occurred only when you tried to link your in-game account to the forum account, right?

Ehhh to może od początku... Kiedy zaczynałem zabawę z serwerem próbowałem zsynchronizować konta, na portalu wczytało mi konto, wczytało  intrudera i statystki, czyli sam początek, ale po wejściu do gry okazało się że jednak nic to nie dało i serwer nie czyta mi zapisu stanu z portalu i jak się okazało vice versa, bo portal utknął w martwym początku. Na portalu miałem tylko intrudera i zerowe statystki a na serwerze rozwijałem dalej swoje konto tak do kilku dni wstecz, aż tu nagle połączyło mi konta co wiąże się z tym że przywróciło mi stan rozgrywki z pierwszego dnia... Chyba bardziej jasno nie potrafię opisać co zaszło albo bardziej nie ogarniam. 

Aktualnie na moim Koncie mam tylko tego nieszczęsnego intrudera i z 2 godzinki rozgrywki bo chciałem sobie chociaż chwilkę pograć to i zdobyłem z 1000 rp, ale wszystko co zdobyłem wcześniej zniknęło.

Jeśli coś źle wytłumaczyłem, bądź chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć to pytaj, proszę cię BUNNY jesteś aktualnie moją jedyną nadzieją
Reply


Messages In This Thread
Pomocy zresetowało mi konto - by Random120 - 30-05-2019, 15:29
RE: Pomocy zresetowało mi konto - by Bunny - 30-05-2019, 23:54
RE: Pomocy zresetowało mi konto - by Bunny - 03-06-2019, 19:31
RE: Pomocy zresetowało mi konto - by Random120 - 04-06-2019, 00:07

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)