facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[PL] Błędy w A-type

Napisany przez Mariopper, 15-09-2016, 16:21
[PL] Błędy w A-type

Offline Mariopper

#1
Witam. Mam od wczoraj A-Type i zauważyłem parę błędów. Oto one:
1. Gdy zaczynamy wyścig to prawie za każdym razem A-Type spawnuje się w powietrzu dla tego nie można dobrze wystartować.
2. Kiedy z dużą prędkością wjedziemy w ścianę, jedno koło zostaje w ścianie i trzeba nacisnąć shift + x żeby się zrespić.
Proszę o naprawienie tych błędów jak najszybciej.

Offline Quindo

#2
Błąd nr.2 jest problem z silnikiem fizycznym gta sa, nie do naprawienia.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline Adrian099

#3
do błędu nr 1 mam futo startuje w powietrzu, previon tak samo i wszystkie moje auto startowały lub do teraz startują w powietrzu jedynie to primo na stocku nie startowało w powietrzu. -.- Nie lubię tego

Offline Emso

#4
To tylko wy macie Takie błędy bo większość graczy zauważyłem ze nie ma problemów i normalnie startują.
[Image: tumblr_nbwc5wnt2P1tszfipo1_500.gif]

Offline Oskiinus

#5
(19-09-2016, 13:02)Emso Wrote: To tylko wy macie Takie błędy bo większość graczy zauważyłem ze nie ma problemów i normalnie startują.

Ale koło A-Type umie utknąć w ścianie albo słupie - jak wyżej to nie do naprawienia przez silnik sa
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline whiteseed

#6
Tak w ogóle to przydała by mu się mała przednia szyba i zagłówek, coś jak poniżej:
[Image: 2001DIG172.jpg]

Offline Keav Dev

#7
oni 3 trasy i jedno auto dodają prawie dwa miesiące a ty kolego marzysz o szybie i zagłówku Big Grin


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)