facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Wywalenie samouczków

Napisany przez Crysios, 26-09-2016, 12:48
Wywalenie samouczków

Offline DRUGS

#6
Wydaje mi się, że tutorial mógłby wyglądać w ten sposób - nowy gracz po wyborze auta miałby ustawianego GPS do każdego ze sklepów, które musiałby odwiedzić za nim będzie mógł kontynuować grę.
Przykładowo na początek musiałby jechać do zielonego warsztatu. Dopiero w momencie odwiedzenia go pokazywałby się komunikat co można tutaj zakupić oraz informacje na temat bodypoints w sklepie zielonym
i na temat tego jak odblokowywać pakiety tuningu w niebieskim. Dodatkowo gracz otrzymał by jedorazowo możliwość założenia jakiejś części za darmo(nic wielkiego np. światła w body shop). I tak dalej z każdym sklepem.
Po zrobieniu tego gracz otrzymuje taskpoint, wyskakuje komunikat jak je zdobyć i w jaki sposób ich używać, by kontynować gracz musiałby zużyć tego taskpointa.
Jako że nie gram na nfssa już jakiś czas nie wiem z czym nowi mają jeszcze problemy ale myślę, że zastąpienie tutoriala w postaci suchego tekstu na taki opisany wyżej byłoby skuteczne.
Reply


Messages In This Thread
Wywalenie samouczków - by Crysios - 26-09-2016, 12:48
RE: Wywalenie samouczków - by Helomyname - 26-09-2016, 13:40
RE: Wywalenie samouczków - by Crysios - 26-09-2016, 13:46
RE: Wywalenie samouczków - by Helomyname - 26-09-2016, 13:51
RE: Wywalenie samouczków - by Crysios - 26-09-2016, 13:57
RE: Wywalenie samouczków - by DRUGS - 27-09-2016, 14:29

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)