facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

PROPOZYCJA

Napisany przez niewierus, 18-11-2016, 16:00
PROPOZYCJA

Offline niewierus

#1
Siemanko, mam taki pomysł na propsie i Owen go nawet spropsował więc mam nadzieję, że będzie gitesik. Sytuacja wygląda następująco. Admini przy nowym update'cie wprowadzają możliwość blokowania czatów. Chodzi tutaj o komendy typu /togglob /toglang czyli po wpisaniu tych komend nie wyświetla wam się dany czat. Mi mega przeszkadza kiedy rozmawiamy sobie wszyscy na czacie językowym a tutaj nagle wyskakuje jakiś rusek, anglik i inny zagraniczny gracz który szuka futo albo co gorsze buildu do auta który był poruszany na forum i czacie tysiąc razy. Dlatego wydaje mi się, że to może być miłe umilenie dla niektórych ;Winko wpisaniu tej komendy my nie możemy pisać na danym czacie ani nie wyświetla nam się on. Wydaje się być to całkiem sensowne więc możecie mówić co tam sobie sądzicie o tym. Pozdro Niewierus

Offline Tailor93

#2
Czat językowy już teraz można dowolnie włączać albo wyłączać, ale możliwość wyłączenia czatu globalnego jak dla mnie może być bardzo przydatna. Wink

Offline Quindo

#3
Do globalnego faktycznie teraz chyba nie ma komendy, ale żeby wyłączyć languagowy masz "/clang disable", a żeby ogólnie wyłączyć wyświetlanie czatu "/showchat"
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline niewierus

#4
Wiem o tych komendach, ale nurtuje mnie po prostu ten czat globalny który zaśmieca mi po prostu czat bo po angielsku nie chce mi się pisać i raczej nie mam zamiaru a czytać tym bardziej mi się go nie chce. Znam angielski i sobie z nim radzę więc nie mam problemu z tym, ale po prostu nie chce go widzieć xd Dlatego uważam, że właśnie ta komenda /cglobal disable była by mega przydatna. No i ten czat ogólno pokojowy czy jak on się tam nazywa. Ten czat przypisany do danej lokalizacji np. Kryjówka/wyścig/miasto. Też można by go ukryć. Mniej rakowista bym miał przed oczami Tongue


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)