facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

odzyskanie konta w grze

Napisany przez Baker, 03-01-2017, 00:59
odzyskanie konta w grze

Offline Baker

#1
Witam bardzo serdecznie.


Zwracam się dzisiaj z prośbą o przyomnienie mi hasła do konta o prawdopodobnym loginie; Baker.
Miałem na koncie coś blisko 30k rp, ekipa: 4Life ekipa czy coś takiego, pamiętam, że administracja kazała nam zmienić jej nazwę.
Chciałem pograć na serwerze, ale... Dupa wołowa za przeproszeniem jestem i zapomniałem hasła. Pamiętam bynajmniej, jakiego mogłem użyć na serwerze, ale jest ono błędne. W razie co mogę podać więcej informacji, administratorowi, który zajmie się tą sprawą.


Pozdrawiam.
Reply

Offline ZAX25

#2
Jeśli te konto masz powiązane z forum to pisz do Bartka... Jeśli nie... no to trzeba było se zapisać hasło... bo innego sposobu nie ma...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Baker

#3
No nie jest powiązane z forum, nie ma jakiejś innej metody na odzyskanie/zresetowanie bądź wyjawienie hasła?
Reply

Offline ZAX25

#4
No niestety... Już sporo było przypadków co ludzie z nie powiązanym kontem pytali się o odzyskanie hasła... ale w takim przypadku kończyło się tak samo... jak chcesz możesz pisać do Bartka ale czy to się uda... ale raczej nie...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)