facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Zmienili mi hasło do gry

Napisany przez Reiden20, 06-01-2017, 20:39
Zmienili mi hasło do gry

Offline Reiden20

#1
Elo zmienili mi hasło do gry nw jak je zgadli ale nie mogę wbic na serwer przez to pomocy.Tu daje załącznik że to moje konto http://imgur.com/a/T4k2d pomuszcie
SWAG
Reply

Offline Venom

#2

[Image: oJ6eTtU.gif]
Reply

Offline ZAX25

#3
Masz chociaż powiązane z kontem na forum?
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline kiler1212

#4
Sad 
Siemka,  Pomożecie Ponieważ przereinstalowalem MTA 1.5.3 i kiedy wpisuje haslo do konta wyskakuje mi błąd że źle wpisałem konto albo hasło? pomożecie?????

Screen: http://screenshot.sh/m7SrJM275K1Cx
Reply

Offline Małgo

#5
To my wygląda na typowe powołanie się pod paragraf F Art. 284 - Rozdziału XXXV kodeksu karnego
zgodnie z wymienionym Art. masz prawo zachować milczenie , wszystko co zrobisz/powiesz zostanie uznane za zdradę państwa i natychmiastowe wypowiedzenie wojny
dziękuje dobranoc koniec imprezy :>
Reply

Offline kiler1212

#6
(06-01-2017, 23:33)Małgo Wrote: To my wygląda na typowe powołanie się pod paragraf F Art. 284 - Rozdziału XXXV kodeksu karnego
zgodnie z wymienionym Art. masz prawo zachować milczenie , wszystko co zrobisz/powiesz zostanie uznane za zdradę państwa i natychmiastowe wypowiedzenie wojny
dziękuje dobranoc koniec imprezy :>

aha nie rób se jaj i tak wgl nic sie nie da zrobic nie moge sie zalogowac a tu mam inne konto bo w grze tworzylem konto do gry
Reply

Offline Reiden20

#7
(06-01-2017, 22:18)ZAX25 Wrote: Masz chociaż powiązane z kontem na forum?

tak mam
SWAG
Reply

Offline ZAX25

#8
No to jak konto na serwerze jest połączone z kontem na forum to pisz PW do Bartka... bo jakbyś nie miał to nie ma co liczyć na odzyskanie konta...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Allerek

#9
Tankuj ropę do Zetura i jedź do Bartka po hasło

Tankuj ropę do Zetura i jedź do Bartka po hasło
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)