facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem z zasobami

Napisany przez bambix, 21-02-2017, 21:20
Problem z zasobami

Offline bambix

#1
Hej czesc i czolem! Po dlugiej dlugiej przerwie chcialem wrocic i pograc ale mam problem z zasobami mianowicie... Po sciagnieciu wszystkiego z serwera mam cale biale pojazdy. Kilka razy usuwalem i instalowalem na nowo mta w czystym pliku. KIedys tez mialem owy blad ale reinstal mta pomogl... Tutaj nie dziala totalnie nic. 

Windows: Windows 10 Pro 64 bit
Procesor: Intel i3-2120 3.30ghz
Ram: 8gb
Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 6850 1gb

Ustawienia gry wszystko na maksymalne przy rozdzialce 1920x1080. Sterowniki i inne bajery aktualizowane na biezaco.

PS. Jak czegos nie dopisalem to pisac Wink

Offline Kamzo

#2
So you're saying that reinstalled MTA and nothing. I would ask you if you have tried to restarted your MTA, but it bad idea. When I had a problem - I restarted MTA and this helped. Could you send screenshots?


This is english section! Only english here!
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]

Offline bambix

#3
(21-02-2017, 21:27)Kamzo Wrote: Czyli mówisz, że reinstalowałeś MTA i nic. Zapytałbym Cię czy po prostu nie próbowałeś wyjść i wejść do MTA, ale to nie miałoby sensu. Kiedy ja miałem taki problem - zwykły restart MTA pomagał. Mógłbyś podesłać jakiegoś screenshot'a?

Wyjscie i wejscie do MTA i dany serwer pomogl mi na jednym serwerze tutaj na nfssa niestety nie Smile
Tego screena chcialbys z gry?

Offline Kamzo

#4
Yes, game screenshot.
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]

Offline bambix

#5
[Image: YLb2dzh.jpg?1]

Offline Krazio

#6
http://www.nfssa.com/thread-288.html Try this
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]

Offline Kamzo

#7
Yeah, look there ^
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)