facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Wyścig,ogranicznik wyników,poczekalnia

Napisany przez XTCTP_PYRO, 07-03-2017, 19:55
Wyścig,ogranicznik wyników,poczekalnia

Offline XTCTP_PYRO

#1
Cześć! Mam propozycje, aby wykonać taki ogranicznik, który pozwala ustalić jakie wyniki samochodów będą mogły brać udział w naszym wyścigu. Często ludzie piszą w nazwach wyścigu np. "Max wynik 330" niektórzy będą się do tego dostosowywać a niektórzy będą co chwile wchodzić do naszej poczekalni z np. wynikiem 405. Można go oczywiście kicknąc, ale co nam to da jak może wejść ponownie i nas wkurzać.[Image: 69bc7fociyg9u2hzg.jpg]
[Image: pr53f154kqig136zg.jpg]

Offline PanSosna

#2
(07-03-2017, 19:55)XTCTP_PYRO Wrote: Cześć! Mam propozycje, aby wykonać taki ogranicznik, który pozwala ustalić jakie wyniki samochodów będą mogły brać udział w naszym wyścigu. Często ludzie piszą w nazwach wyścigu "Max wynik 330" niektórzy będą się do tego dostosowywać a niektórzy będą co chwile wchodzić do naszej poczekalni z np. wynikiem 405. Można go oczywiście kicknąc, ale co nam to da jak może wejść ponownie i nas wkurzać.[Image: 69bc7fociyg9u2hzg.jpg]
Moim zdaniem - super

Offline EloRamzes

#3
Według mnie, dobry pomysł, ale nie potrzebny

Offline Sardyna153

#4
Szczerze powinno być tak że wynik powinien być dostosowywany do wyniku auta gracza tworzącego wyścig. Bo na przykład ktoś ma sentinela (405), i zrobi wyścig z max 200 wyniku.
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]

Offline XTCTP_PYRO

#5
(07-03-2017, 20:16)Sardyna153 Wrote: Szczerze powinno być tak że wynik powinien być dostosowywany do wyniku auta gracza tworzącego wyścig. Bo na przykład ktoś ma sentinela (405), i zrobi wyścig z max 200 wyniku.

Dokładnie
[Image: pr53f154kqig136zg.jpg]

Offline Mickey

#6
Moim zdaniem to byłoby naprawdę fajne. Bo taki Janusz [przypadkowa osoba ofc XD] tworzy sprinta i wbija mu się na siłę do lobby taki Mickey w Bullecie 495 score'a i jak zostanie kicknięty to wchodzi na złość ,żeby nie dać innym zacząć. Bartek zrób takie coś bo wiem jak to nowych graczy zniechęca do dalszej gry.
[Image: B2GB8S.jpg]

Offline Helomyname

#7
Według mnie jest to absolutnie niepotrzebne, a nawet szkodliwe - jeszcze bardziej zmniejszylo by dostępną ilosc wyścigów na serwerze.

Poza tym, walka z zmaksowanymi sentinelami używajac czegoś w rodzaju buggy 0/3/3 to połowa zabawy na tym serwerze, a było by to niemożliwe z takimi barierami.

Offline bartekPL

#8
Wrong language.

P.S. Takie coś i tak nie powstanie. To o czym piszesz to właśnie tak działają szybkie wyścigi a customy mają dawać wolność. Jedyne co zostanie wprowadzane w tej kwestii w niedalekiej przyszłości, to ograniczenie na zbyt częste wchodzenie do pokoi i permanentne kickanie.


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)