facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Drifty [BETA]

Napisany przez Haniball, 29-12-2015, 01:08
Drifty [BETA]

Offline Haniball

#1
Według mnie na drfcie aż za mocno ślizga tym autem - cieżko tu o jaką kolwiek kontrole nad autem a bardzo łatwo auto robi obrót o pełne 180stopni co nie powinno być możliwe.

Offline bartekPL

#2
Jakie auto?
Oraz jaki tuning?

Offline Haniball

#3
Intrunder - brak tuningu.

Offline bartekPL

#4
Intruder to właśnie bardzo dobre auto do driftu, jedno z lepszych. Każdym autem można driftować ale jedne wymagają więcej skilla inne mniej.
Wiem, byłem z tobą na drifcie i ja mam takie samo auto i bez problemu zdobyłem wiele razy więcej punktów.

Spróbuj ulepszyć pierwsze pakiety tuningu mechanicznego w niebieskim sklepie.

Ale niech tez inni gracze-drifterzy się może wypowiedzą Smile

Offline Haniball

#5
Podejrzewam że to sam Intruder jest temu winien a nie koniecznie drifty.

Offline EldoPresidento

#6
Sam odczuwam delikatne problemy z tym Driftem i widzę, że nie tylko ja. Ogółem to pomykam na Driftach moją Bravurką która fakt faktem jest autem FWD ale no momencik - Fruwa bokiem całkiem przyzwoicie, wystarczy dobrze ją rozbujać tylko problem tkwi w tym, że nawet jak już mamy ładną serię punktów to auto może nas jednym słowem wyciąć w ch*ja i się zatrzymać w pozycji poziomej czyli po prostu bokiem z takiego czy owakiego powodu. Wtedy cała seria idzie sobie gdzieś tam w Bieszczady a my musimy od nowa nabierać prędkości i próbować jakoś nadrobić a to jednak psuje ten cały fun. Moim zdaniem handling na driftach powinien zostać odrobinkę zmieniony ażeby te auta były na takiej mniejwięcej równi i dawały frajdę z pomykania bokiem a nie karały nas co chwilę zatrzymując się w miejscu bo "taki handling" xD

Offline bartekPL

#7
A na jakim poziomie tuningu mechanicznego masz tą bravure?

Offline EldoPresidento

#8
Silnik, Układ Napędowy, ECU, Turbina, Redukcja Wagi oraz Nitro są na poziomie Race zaś Zawieszenie, Opony oraz Hamulce - Street.

Offline bartekPL

#9
Muszę to sprawdzić ale ogólnie do driftu dobrze jest tuningować redukcję wagi.

Offline NiedzwiedZ

#10
Jezeli chodzi o drift to intruder jest świetny i 1kk punktów nie stanowi dla mnie problemu jednakże podczas normalnych wyścigów już tak ciekawie nie jest z jego prowadzeniem (Wszystko na PRO) na każdym krawężniku kreci się bączka lub podbija. Potrafi wywalić koziołka na niektorych krawężnikach czy przejazdach kolejowych a nawet liniach startowych.


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)