facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Zapomniane hasło i login

Napisany przez Mefiu, 14-07-2016, 13:48
Zapomniane hasło i login

Offline Mefiu

#1
Witam, właśnie wróciłem z wakacji i zauważyłem, że mój brat nadpisał mi login i hasło do serwera. Mój problem polega na tym, że nie pamiętam hasła ani loginu, pamiętam za to imię kierowcy i to co posiadałem na koncie. Czy istnieje możliwość, bym odzyskał konto?

P.S. Mogę podać nazwę organizacji, do której przynależę, ostatnią datę logowania. Trochę się dorobiłem, więc to sprawa dosyć ważna.
Reply

Offline bartekPL

#2
Pytanie podstawowe: miałeś podłączone konto z serwera z kontem na forum?
Jeśli nie to nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
My nie ponosimy odpowiedzialności za zapominanie i loginy i hasła. Natomiast same hasła resetujemy tylko i wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach.
Reply

Offline Mefiu

#3
(14-07-2016, 14:14)bartekPL Wrote: Pytanie podstawowe: miałeś podłączone konto z serwera z kontem na forum?
Jeśli nie to nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
My nie ponosimy odpowiedzialności za zapominanie i loginy i hasła. Natomiast same hasła resetujemy tylko i wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach.

Niestety nie miałem. Dziękuję za odpowiedź. Na pewno nie da się nic zrobić? Pamiętam chyba login, który miałem taki sam jak na forum, ale co dziwniejsze, dało się ten login zarejestrować dzisiaj w grze. Czy istnieje możliwość, że przez nadpisane hasło usunięto mi profil?
Reply

Offline bartekPL

#4
(14-07-2016, 14:17)Mefiu Wrote:
(14-07-2016, 14:14)bartekPL Wrote: Pytanie podstawowe: miałeś podłączone konto z serwera z kontem na forum?
Jeśli nie to nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
My nie ponosimy odpowiedzialności za zapominanie i loginy i hasła. Natomiast same hasła resetujemy tylko i wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach.

Niestety nie miałem. Dziękuję za odpowiedź. Na pewno nie da się nic zrobić? Pamiętam chyba login, który miałem taki sam jak na forum, ale co dziwniejsze, dało się ten login zarejestrować dzisiaj w grze. Czy istnieje możliwość, że przez nadpisane hasło usunięto mi profil?

Skoro mogłeś zarejestrować taki login to znaczy że takiego konta nie było i nie ma możliwości nadpisania.
Reply

Offline Mefiu

#5
(14-07-2016, 14:19)bartekPL Wrote:
(14-07-2016, 14:17)Mefiu Wrote:
(14-07-2016, 14:14)bartekPL Wrote: Pytanie podstawowe: miałeś podłączone konto z serwera z kontem na forum?
Jeśli nie to nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
My nie ponosimy odpowiedzialności za zapominanie i loginy i hasła. Natomiast same hasła resetujemy tylko i wyłącznie w bardzo wyjątkowych sytuacjach.

Niestety nie miałem. Dziękuję za odpowiedź. Na pewno nie da się nic zrobić? Pamiętam chyba login, który miałem taki sam jak na forum, ale co dziwniejsze, dało się ten login zarejestrować dzisiaj w grze. Czy istnieje możliwość, że przez nadpisane hasło usunięto mi profil?

Skoro mogłeś zarejestrować taki login to znaczy że takiego konta nie było i nie ma możliwości nadpisania.

W takim razie dziękuję za pomoc. Nic nie da rady zrobić w takim wypadku? Jestem pewien, że miałem login taki sam jak na forum, więc jakim cudem udało mi się go dzisiaj zarejestrować?
Reply

Offline Mefiu

#6
Jeśli to możliwe, prosiłbym tylko o sprawdzenie loginu kierowcy ,,Mefiu Mefka''- konto posiada ponad 70k RP oraz Uranusa. Jestem pewien, że login to Mefiu, jeśli się mylę proszę mnie powiadomić. To chyba możecie zrobić?
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)