facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Fotoradary ?

Napisany przez Bartek, 15-07-2016, 14:13
Fotoradary ?

Offline Bartek

#1
Siema :Smile
Jako iż mój angielski nie jest na takim poziomie aby napisał taki temat na ogólnym forum to napiszę tutaj :Smile

Chciałbym aby na drogach w swobodnej jeździe pojawiły się fotoradary.
Rozlokować  takich 50 na całej mapie i dodać związane z nimi zdania. 

Za przekroczenie dostawalibyśmy np. 50 rp + 100$ 
50 zdjęć, czyli  z fotoradarów dostajemy 2500RP + 5000$ za 1-2 tygodnie i później reset (tak jak z pojedynkami 1v1 co godzinę ). 
Podpiąć do tego jakiś ranking, np. Ilość zrobionych zdjęć przez fotoradar.

[Image: fkpb42.jpg]
Przykładowy fotoradar.
(źródło: http://ng-gaming.net/forums/showthread.p...ets-at-DMV)



Pozdrawiam Wink 
Venom write 15-07-2016, 14:14:
Suggestions belong to Suggestions board

Offline Wolf

#2
Według mnie można zrobić coś takiego jak w forzie horizon. na mapie porozmieszczane są fotoradary które mierzą prędkość Klasyfikują w rankingu miejsce. rekordy można pobijać i można dostawać za nie kase lub RP.

Offline Helomyname

#3
(15-07-2016, 14:22)Wolf Wrote: Według mnie można zrobić coś takiego jak w forzie horizon. na mapie porozmieszczane są fotoradary które mierzą prędkość Klasyfikują w rankingu miejsce. rekordy można pobijać i można dostawać za nie kase lub RP.

Nie dzialalo by, ktos by przejechal Zmaxowanym autem klasy A i juz sie nie da przebic dalej. Fajnie by bylo miec cos takiego jak w NFS:MW, ikony na mapie "fotoradary" mialyby predkosc wyznaczona i trzeba przejechac szybciej niz ta wyznaczona predkosc zeby dostac troche RP i $$. Pomysl dobry.

Offline Slugler

#4
Pomysł dobry lecz bez dostawania reputacji i kasy. W zamian można dodać zadania z tym związane np. "Przejedź obok fotoradaru z prędkością ponad 250;350;400 hm/h" lub coś w tym stylu. Oczywiście ranking tak jak Wolf napisał przez co gracze mogli by rywalizować ze sobą.
[Image: DRxVnk.gif]

Offline Bartek

#5
Napisałem w tym głównym wątku do sugestii Tongue


==========DO ZAMKNIĘCIA/USUNIĘCIA=============


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)