facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pierwsze Zawody Serwera

Napisany przez Keav Dev, 01-08-2016, 16:49


Pierwsze Zawody Serwera

Offline Allerek

#61
(08-08-2016, 22:55)Poker Wrote: Nie możesz wkurzać ludzi na serwerze to zaczynasz tutaj... Allerek, ogarnij się.

Ja po prostu podałem informację i tyle... nie wiem o co się spinasz.
Reply

Offline Paka

#62
Chciałbym się spytać o jedną sprawę odnośnie 2 etapu wyścigów.
Będą to wyścigi 1v1 lecz pewnie sekundanci też będą jechali w tym wyścigu a w 1 etapie to oni zawsze tworzyli lobby.
Gdy jechały 3 osoby + sekundant wiadome było że 2 osoby musiały startować z tyłu lecz gdy teraz będzie to 1v1 + sekundant, gdy on właśnie założy lobby jedna osoba będzie startować z 1 linii a 2 z drugiej. Wydaję mi się że byłoby to dość niesprawiedliwe.
Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby to aby uczestnik tworzył lobby, drugi uczestnik dołączał jako drugi a sekundant jako trzeci, tak aby startował zza uczestników.
Mam nadzieję że właśnie tak zostanie to rozwiązane.
Reply

Offline bartekPL

#63
Albo dwóch sekundantów.
Reply

Offline Derded

#64
Myślę , że lepszym rozwiązaniem byłoby w przypadku ukończenia zawodnika startującego z przodu i wypadku jego wygrania wyścigu dodanie 1sec czasu dla zawodnika startującego z tyłu , jeśli różnica wygranej wynosiłaby 1sec wygrałby drugi zawodnik.Tworzenie lobby przez zawodników byłoby zbyt kłopotliwe , nie wszyscy są na tyle ogarnięci żeby wybrać odpowiednią mapę itp.Lepiej żeby zajął się tym sekundant.
[Image: 2vagxzs.png]
Reply

Offline Owen

#65
Przez 1 sec można spokojnie przejechać linię mety
Reply

Offline KomuH

#66
Niby jest w tym coś, ale z drugiej strony - czy parę metrów robi taką różnicę? W mistrzostwach NFS World, jak pamiętam, potrafiło się na trasie startować podobnie i różnicy nikomu to nie robiło. Ale jeśli naprawdę jest taka potrzeba, to jakoś to rozwiążemy.
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline salessis

#67
(11-08-2016, 13:20)Paka Wrote: Chciałbym się spytać o jedną sprawę odnośnie 2 etapu wyścigów.
Będą to wyścigi 1v1 lecz pewnie sekundanci też będą jechali w tym wyścigu a w 1 etapie to oni zawsze tworzyli lobby.
Gdy jechały 3 osoby + sekundant wiadome było że 2 osoby musiały startować z tyłu lecz gdy teraz będzie to 1v1 + sekundant, gdy on właśnie założy lobby jedna osoba będzie startować z 1 linii a 2 z drugiej. Wydaję mi się że byłoby to dość niesprawiedliwe.
Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby to aby uczestnik tworzył lobby, drugi uczestnik dołączał jako drugi a sekundant jako trzeci, tak aby startował zza uczestników.
Mam nadzieję że właśnie tak zostanie to rozwiązane.

Dobrze, poniewaz my sie zajmujemy organizacja, to bedzie 2 sekundantow (lub jakas osoba duch, ktora bedzie rowniez jechzac na tylach), aby wypelnic lobby, a lobby beda tworzone z haslami (hasla beda wyslane kazdemu w PM, po tym jak w lobby beda juz sekundanci). Bedzie to sprawiedliwe rozwiazanie, poniewaz kazdy samochod ma inne przyspieszenie i doliczanie 1 sekundy mogloby byc krzywdzace. 

Problem rozwiazany. Wink

(11-08-2016, 17:08)KomuH Wrote: Niby jest w tym coś, ale z drugiej strony - czy parę metrów robi taką różnicę? W mistrzostwach NFS World, jak pamiętam, potrafiło się na trasie startować podobnie i różnicy nikomu to nie robiło. Ale jeśli naprawdę jest taka potrzeba, to jakoś to rozwiążemy.

w NFSW nie bylo tego problemu, poniewaz czasy byly naliczane nie od ruszenia samochodu, tylko od przekroczenia lini startu w opoznieniu czasowym (jezeli samochod nie wyruszyl w czasie odpowiednim i nie przekroczyl lini startu, to w czasie wyliczonym algorytmem czas automatycznie byl naliczany) Wink
Reply

Offline Keav Dev

#68
Grupy zostały rozlosowane. 

To ostatnie losowanie, po 2 etapie osoby przechodzace dalej sa widoczne.
Reply

Offline Whitey

#69
zaktualizuj tabele bo iv usunelo Wam foto Tongue
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline Helomyname

#70
haha kurwa umre

-----------

Fajnie fajnie, ale kim jest "HELLOmyname"?
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)