facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pierwsze Zawody Serwera

Napisany przez Keav Dev, 01-08-2016, 16:49


Pierwsze Zawody Serwera

Offline Keav Dev

#71
na tabele musiałem poczekać i mam nadzieje, że nikt nie umrze xD
Reply

Offline bambix

#72
@Keav Dev 250 osob online w godzinach porannych... i teraz moje pytanie brzmi. Macie jakis pomysl gdy np. popoludniu beda sloty zajete a zawodnicy ktorzy maja grac o godzinie 19-20 nie beda wstanie wejsc?
Reply

Offline Keav Dev

#73
Jak widać obecnie jest dość dużo slotów. W razie jakby serwer był przepełniony, rozstrzygniemy tyle pojedynków ile będzie możliwe a pozostałe najwyżej dokończymy jutro tak szybko jak to tylko możliwe Wink
Chociaż wszystko wskazuje na to że turniej odbędzie się bez problemów. Proszę tylko zwracać uwagę na PW bo pojawił się taki spam na czacie że masakra.
Reply

Offline Paka

#74
Siema chciałbym tylko napisać że raczej oddaje 2 etap bo mnie nie będzie w domu wieczorem, chyba że JmdaGZ i organizatorzy zgodziliby się żeby pojechać jutro. Jeśli jednak nie to nic się nie stanie ponieważ wiem że to moja wina i każdy ma swoje plany więc nic na siłę Tongue
Reply

Offline salessis

#75
JmdaGZ tez sie nie stawil, wiec musicie pojechac jutro Wink
Reply

Offline Keav Dev

#76
__________Rozlosowane zostały trasy Etapu III!_________
Reply

Offline Paka

#77
Wykreśliliście mnie bo mnie nie było w niedziele czy wczoraj? Bo jak przez to że w niedziele to spoko bo JmdaGZ coś pisał że on był. Ale jak przez wczoraj to ja byłem i pisałem z Komuhem (tylko on był) czy możemy pojechać bo Jmda też był, ale były takie lagi że sam Komuh mówił że trzeba później.
Reply

Offline Keav Dev

#78
Taka informacja do mnie nie dotarła, ustalone zostało, że pojedziecie razem wczoraj. Natomiast skoro KomuH Was widział i nie wypuścił wyścigu przez lagi, to potrzebny jest jednak Wasz przejazd, aby nikt nie czuł się niesprawiedliwie. Główny post zaraz zostanie poprawiony.
Reply

Offline salessis

#79
No to trochę niespodzianek się porobiło w półfinale Wink
Reply

Offline Keav Dev

#80
Przypominam o rundzie półfinałowej która odbędzie się 28.08.2016, szczegóły jak zawsze w pierwszym poście
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
3 Guest(s)