facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Streamy z serwera

Napisany przez Paka, 02-03-2016, 15:46


Streamy z serwera

Offline Paka

#1
Siemka,

Najpierw chciałbym zapytać czy administracja nie miałaby nic przeciwko gdybym od czasu do czasu odpalił stream z gry na serwerze.
Robiłbym to tylko i wyłącznie aby w jakiś sposób rozpromować serwer i dla własnej zabawy ( nie mam PayPal'a ).

Co o tym myślicie?

O streamach informowałbym około 10 minut wcześniej na Shoutboxie.

Link oczywiście podam gdy tylko administracja pozwoli.
Reply

Offline Oskiinus

#2
Pomysł całkiem fajny, może by się załapało na streama Big Grin
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Spotlight

#3
Sam o tym myślałem. Chciałem wam zrobić pre-launch streama, aby troche pokazac późniejszego gameplayu, ale tak jakoś wyszło ;p

Czemu nie. Przecież streaming nikomu nie szkodzi Wink
Reply

Offline bartekPL

#4
Ja żadnych przeciwwskazań nie widzę, czemu nie Smile
Reply

Offline Pajro

#5
O ja z chęcią zerknę czasem czy nic nie streamujesz. Hitbox/twitch? Big Grin
Reply

Offline Paka

#6
Ja dopiero zaczynam więc mam chyba 4 followersów bo narazie miałem jednego stream'a ale pewnie coś przybędzie Tongue

http://www.twitch.tv/masterpaka
Zapraszam
Reply

Offline Nexoon.

#7
Ciekawy pomysł Wink
[Image: EnJ0G5l.png]
Reply

Offline PointS

#8
Sam moge chetnie postreamowac z serwrka na twitchu posiadam prawie 700follow'ow moze by ktos z moich widzow odpalil by ta gre i wbil na ten serwerek Smile
[Image: tumblr_n3dtzm94wS1twjdl8o1_500.gif]
Reply

Offline Phoenix

#9
U mnie już był live z serwera, choć niestety - mimo ustawienia muzyki w menu i podczas jazdy na minimum, YouTube i tak się do tego przyczepił i zapis jest tak pochlastany, że nie idzie tego obejrzeć.

Także taką mam poradę dla wszystkich: wyłączajcie muzykę w czasie streamowania, chyba że później nie planujecie tego wrzucać nigdzie na YT ani przechowywać w archiwum Twitcha/Hitboxa.

P.S. - Najgorsza zadyma była o "Galvanize". Ten utwór jest podobno blokowany w Niemczech xD
Reply

Offline Skadryl

#10
To ty nie wiedziałeś o tym?
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)