facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Narazie wszystkim

Napisany przez MTS, 25-01-2017, 22:01


Narazie wszystkim

Offline MTS

#1
No elo
Juz raz mialem miec przerwe 69dniową ale bylem. 
Od samego poczatku grania był na mnie hejt i w sumie nie wiem czemu. Ani nie Ramowalem ani wyzywalem itd. sam mysle co jest przyczyna i stwierdzilem a wyjebane. Niestety nic nie dało... Administracja będąc na serwerze nic specjalnie nie robiła o dziwo inne osoby mutuje jak taki tekst walną. A tu świeci gracze ciśną mnie i moją ekipe bo nudzi im sie, adminstracja pozwala to czemu nie?. Ogólem nie mialem tu sie rozpisywac tylko pożegnać. 

Dzięki za wspolną gre i naprawde fajnie było... wbite 400rp+ i widze ze koniec musiał nadejść....

(Myslaem czy dac ss rozmow ale stwierdzam ze nie ma po co jak odchodze)
Reply

Offline Helomyname

#2
Bajo, ale nie ogarniam - niby taki hejt i nic administracja nie robi, ale skrinszotów zeby administracja mogla cos zrobic to nie podasz?
Reply

Offline MTS

#3
Nie jestem przysłowiowy rudy i nie konfidence, mowie o admiach ktorzy sa na serwie w danym momecie
Reply

Offline Wolf

#4
a co z KN'ami?
Reply

Offline MTS

#5
Masz Kubatrixa, Haskiego, XTranga
Reply

Offline HaskeZ

#6
Moim zdaniem nie powinno się takiej sprrawy zostawiać bez konsekwencji. A co do cb to nie odchodz ;-;
[Image: BfIdCfz.jpg]
Reply

Offline Sardyna153

#7
Plss nigguh nie odchodź ;_;
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Rayman

#8
Szczerze to nie odchodz bo to wyglada jak sytuacja z Luckiem. Hejt, hejt i jeszcze raz hejt. Zostan i badz sobą. Miej wy***ane na hejterow i tyle.
Reply

Offline MTS

#9
Rayman, wiem rozumiem tylko ze teksty ktore poleciały są bardzo nie odpowiednie i samo daje do zrozumienie dla mnie ze fallen jest beczka a zemnie hejt+pociski. Teraz szukają ludzi na serwer a Lucek to zrobil.. i go odepchneli. Jezeli chcą tracic graczy spoko...
Reply

Offline Spotlight

#10
(25-01-2017, 22:11)MTS Wrote: Nie jestem przysłowiowy rudy i nie konfidence

>Hejca mnie, odchodze.
>Nie porusze sprawy na forum bo nie konfidence
>administracja hujeeeee
>wat
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)