facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
The Most Wanted: Powrót do Rockport
>> NFS:SA Booster <<
New developers wanted!
We are recruiting scripter and 3D modeler!

More info here: https://www.nfssa.com/thread-10798.html

Ciągłe crashe MTA gdy gram w NFS SA

Napisany przez KAAWUUS, 31-05-2018, 20:30
Ciągłe crashe MTA gdy gram w NFS SA

Offline KAAWUUS

Witam wszystkich forumowiczów!
Jestem dość nowym graczem ponieważ gram 3 dni dopiero ale napotykam nie ustający problem w rozgrywce. Jest to problem z MTA. W dosłownie randomowym momencie potrafi mi się scrashować gdy na przykład się ścigam albo ogółem gdy jestem AFK i nic nie robię. Ogółem czytałem coś o tym na innych forach i było tam napisane, żeby zrobić reinstalke MTA lub GTA lub obydwóch. Ja reinstalowałem MTA i nic mi to nie dało. Ogółem nie wiem co się dzieje i chciałbym jakoś rozwiązać ten problem bo serwer mi się spodobał i gram na nim codziennie dość długo po kilka godzin nawet Smile
SPECYFIKACJA KOMPUTERA:
-Płyta Gigabyte GA G31M ES2L
-Intel Pentium Dual Core E6300 2,8 Ghz
-4 Gb RAM
-GeForce 9600 GT 1 Gb
-Zasilacz IBOX 400W
Ogółem grając na Sampie nie spotkałem się z tym problemem. Gra chodzi płynniutko i nie ma żadnych ścin na najwyższych ustawieniach graficznych i najwyższej rozdzielczości. A na MTA miałem od początku jakieś problemy :/
Najczęściej na błędzie z MTA wyskakuje mi, że był błąd z plikiem core.dll. Zdarzało się również, że był problem z client.dll lub gta.exe .
Już próbowałem podmieniać cracka i raczej to nic nie dało bo jest dalej to samo :/
Directx-y mam aktualne i Runtime-y też...ogółem wszystkie biblioteki są w porządku. Sterowniki także wszystkie najnowsze.

BARDZO PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU BO NA SERIO CHCIAŁBYM BEZ PROBLEMOWO I NIE NERWOWO GRAĆ W NFS-a SA.

Attached Files Thumbnail(s)

Reply

Offline Akamataa

Kiedyś również miałem crashe, jest to prawdopodobnie spowodowane małą ilością ramu, ale napisałem poradnik jak zmniejszyć obciążenie ramu na serwerze, jak znajde to zaraz podrzucę

o jest łapej https://www.nfssa.com/thread-10687.html

wypróbuj te ustawienia, jak nie pomoże to może ktoś inny będzie wiedział
[Image: kiritoblockingbullets_by_setonami-d7xcxvq.gif]
Reply

Offline KAAWUUS

Ogółem zaraz coś z tym zrobię. Dziękuje że mi pomagasz Smile
Wrzucam do wątku screena crasha z MTA do wglądu.
Reply

Offline Akamataa

Mnie te crashe nic nie mówią Big Grin A jak masz jakieś mody na podstawce lub miałeś, a to nie pomoże to możesz spróbować usunąć all mody i zreinstalować całe gta sa
[Image: kiritoblockingbullets_by_setonami-d7xcxvq.gif]
Reply

Offline KAAWUUS

Kiedyś jedną podmiankę instalowałem ale to było z GameModding tam gdzie można normalnie instalować i potem odinstalować mody. Normalne czyste GTA bez żadnych modów itp. Mi nie potrzebne Smile A Reinstal GTA to będzie ostateczność Smile
Reply

Offline EloRamzes

Może spróbuj zrobić formant jak nie pomoże, może być tak, że przez pliki systemowe masz crashe.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)